ŁKS Łódź - Jagiellonia, wynik meczu: 2-2

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między ŁKS Łódź oraz Jagiellonia wynik wynosił 1-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-2.

Dnia 2023-09-22 18:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski LKS Lodz odbył się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 9. Zmierzyły się ŁKS Łódź i Jagiellonia.

Gole strzelali: K. Tejan 23' 1-0 Afimico Pululu 40' 1-1 Afimico Pululu 77' 1-2 Jesús Imaz Dani Ramírez 90' 2-2

Żółte kartki ŁKS Łódź: Bartosz Szeliga 7' Engjell Hoti 28' Marcin Flis 33' Pirulo 36' Engjell Hoti 45'

Żółte kartki Jagiellonia: Sławomir Abramowicz -5' Miłosz Matysik 90' Aurelien Nguiamba 90'

Czerwone kartki ŁKS Łódź: Engjell Hoti 45'

Czerwone kartki Jagiellonia:

Główny sędzia spotkania to Daniel Stefanski, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna ŁKS Łódź zmierzy się już z Kalisz, następne spotkania z drużynami Cracovia Krakow i Radomiak Radom. Kolejno natomiast Jagiellonia zmierzy się z Slask Wroclaw. Następne mecze zagra z drużynami Legia Warszawa i Cracovia Krakow.

Coraz częściej liczna grupa fanów śledzi starcia w lidze Ekstraklasa. Składające się z zdolnych zawodników drużyny futbolowe z ligi i piłkarze jak Bartosz Szeliga Sławomir Abramowicz nieustannie gwarantują wyśmienitym kibicom mnóstwo wrażeń. Często zdarzają się nieprzepisowe faule, spektakularne sytuacje podbramkowe oraz asysty zapewniające niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Potyczki między graczami są zaciekłe, rzadko okazuje się, iż mecze nie są interesujące. Dlatego też warto przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich, śledzić wydarzenia piłkarskiej znanej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak ŁKS Łódź oraz Jagiellonia z ligi Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Stadion Miejski LKS Lodz.