Mecz między Jagiellonia oraz Lech Poznan na stadionie Stadion Miejski: końcowy wynik 1-0

Jagiellonia - Lech Poznan, wynik końcowy 1-0.

Pierwsza połowa meczu między Jagiellonia i Lech Poznan zakończyła się wynikiem 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2021-09-24 18:30 na stadionie Stadion Miejski odbył się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 9 pomiędzy Jagiellonia a Lech Poznan.

Gole strzelali: J. Imaz 71' 1-0

Żółte kartki Jagiellonia: T. Romanchuk 67'

Żółte kartki Lech Poznan: J. Karlstrom 67' D. Ramirez 90'

Czerwone kartki Lech Poznan:

Sędzią głównym tego spotkania był Pawel Raczkowski, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Jagiellonia stawi czoła Zaglebie Lubin, następne spotkania z drużynami Radomiak Radom oraz Pogon Szczecin. Kolejno natomiast Lech Poznan zmierzy się z SKRA Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Slask Wroclaw oraz Legia Warszawa.

Coraz częściej zauważamy, że mnóstwo kibiców śledzi niezwykle ciekawe poczynania w lidze Ekstraklasa. Utalentowane futbolowe zespoły z ligi oraz piłkarze jak T. Romanchuk J. Karlstrom nieraz zagwarantowały pierwszorzędnym miłośnikom wrażenia sięgające zenitu. Zdarzają się efektowne asysty czy bramki, nieczyste faule kończące się pokazaniem czerwonego kartonika, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Niesamowite potyczki między graczami są nieustępliwe, nie często okazuje się, że są to widowiska drętwe. Serdecznie zachęcamy, aby śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych,śledzić spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Jagiellonia i Lech Poznan jak ich udział w Ekstraklasa zapewnia super wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych doświadczonych sportowców i spektakularnej walki między nimi na pamiętnym stadionie, Stadion Miejski.