Spotkanie Jagiellonia kontra Lech Poznan zakończone wynikiem 1-2

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Jagiellonia a Lech Poznan zakończyła się 1-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-2.

W dniu 2022-11-12 16:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki Regular Season - 17 pomiędzy Jagiellonia a Lech Poznan.

Gole strzelali: M. Ishak 45' 0-1 R. Murawski M. Skrzypczak 45' 1-1 Jesús Imaz F. Szymczak 90' 1-2 M. Ishak

Żółte kartki Jagiellonia: Wojciech Łaski 38' Nené 45'

Żółte kartki Lech Poznan: Michał Skóraś 25' Alan Czerwiński 53'

Czerwone kartki Lech Poznan:

Sędzią głównym tego spotkania był Daniel Stefanski, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Jagiellonia zmierzy się już z Piast Gliwice, następne spotkania z drużynami Widzew Łódź oraz Pogon Szczecin a Lech Poznan z Stal Mielec. Następne mecze zagra z drużynami Miedz Legnica oraz Miedz Legnica.

Wielu fanów śledzi poczynania w lidze Ekstraklasa. Ciekawe zespoły piłkarskie oraz zawodnicy tacy jak między innymi Wojciech Łaski Michał Skóraś niejednokrotnie zagwarantowały fantastycznym kibicom mnóstwo wspaniałych przeżyć. Potyczki pomiędzy graczami zdarzają się nader zaciekłe, nie często okazuje się koniec końców, iż są to zmagania nużące. Natrafiamy na zapadające w pamięć sytuacje podbramkowe oraz asysty, ostre faule zakończone pokazaniem czerwonej kartki, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. To też warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, oglądać mecze piłkarskie znakomitej ligi Ekstraklasa oraz śledzić każdego dnia wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Jagiellonia oraz Lech Poznan oraz ich udział w Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion Miejski.