Stal Mielec - Jagiellonia, wynik meczu 1-1

Stal Mielec - Jagiellonia 1-1.

Pierwsza połowa meczu między Stal Mielec oraz Jagiellonia zakończyła się wynikiem 0-1. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Dnia 2023-04-03 17:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski w Mielcu rozegrał się emocjonujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 26 pomiędzy Stal Mielec a Jagiellonia.

Gole strzelali: Jesús Imaz 3' 0-1 Marc Gual M. Mak 50' 1-1 P. Żyra

Żółte kartki Stal Mielec: Piotr Wlazło 57' Kamil Kruk 84'

Żółte kartki Jagiellonia: Taras Romanczuk 19' Michal Sáček 34' Aurelien Nguiamba 75' Miłosz Matysik 80'

Czerwone kartki Stal Mielec:

Sędzią głównym tego spotkania był Damian Kos, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu Stal Mielec stawi czoła Miedz Legnica, następne spotkania z drużynami Pogon Szczecin i Korona Kielce a Jagiellonia z Korona Kielce. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Plock i Warta Poznań.

Fani śledzą starcia w lidze Ekstraklasa. Mocne piłkarskie zespoły i zawodnicy jak Piotr Wlazło Taras Romanczuk wielokrotnie zaserwowały kapitalnym miłośnikom futbolu emocje sięgające zenitu. Wielokrotnie zdarzają się ostre faule, wyjątkowe gole i asysty dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Przyciągające uwagę potyczki między drużynami ligowymi bywają zajadłe, nie często zdarza się definitywnie, iż mecze nie są warte uwagi. Zachęcamy, aby śledzić widowiska sportowe znanej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów i śledzić zapowiedzi przyszłych emocjonujących meczów futbolowych. Uczestnictwo takich znanych drużyn jak Stal Mielec oraz Jagiellonia w lidze Ekstraklasa zapewnia super emocje oraz sprawia, iż futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion Miejski w Mielcu.