Gornik Zabrze - Jagiellonia, wynik meczu - 1-2

Gornik Zabrze - Jagiellonia 1-2.

Pierwsza część spotkania między Gornik Zabrze oraz Jagiellonia zakończyła się 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-2.

W dniu 2022-02-14 17:00 na obiekcie sportowym Arena Zabrze rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 21 pomiędzy Gornik Zabrze a Jagiellonia.

Gole strzelali: P. Krawczyk 35' 1-0 R. Dadok T. Přikryl 66' 1-1 B. Țîru K. Struski 90' 1-2 T. Přikryl

Żółte kartki Gornik Zabrze: Erik Janža 88'

Żółte kartki Jagiellonia: Pawel Olszewski 45'

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Główny sędzia spotkania - Daniel Stefanski, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Gornik Zabrze stanie naprzeciw Piast Gliwice, następne spotkania z drużynami Lech Poznan i Cracovia Krakow a Jagiellonia z Warta Poznań. Następne mecze zagra z drużynami Stal Mielec i Wisla Plock.

W dobie dzisiejszych czasów liczni kibice z zaangażowaniem śledzą ciekawe poczynania, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Utalentowane piłkarskie zespoły i zawodnicy jak Erik Janža Pawel Olszewski wielokrotnie zapewniły kapitalnym kibicom mnóstwo wrażeń. Systematycznie obserwujemy wspaniałe sytuacje podbramkowe czy asysty, nieczyste faule, które gwarantują niesamowitych emocji z oglądanego widowiska futbolowego. Zmagania między piłkarzami z ligi zdarzają się bardzo zaciekłe, nie często bywa, że zmagania męczą kibica. Z tego względu warto śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych potyczek piłkarskich,oglądać spotkania sportowe profesjonalnej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Gornik Zabrze oraz Jagiellonia i ich udział w Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie, Arena Zabrze.