Na obiekcie Stadion Miejski Widzewa Łódź dnia 2023-02-03 19:30 miał miejsce mecz Widzew Łódź - Jagiellonia - wynik 1-1

Po pierwszej połowie meczu między Widzew Łódź a Jagiellonia wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2023-02-03 19:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski Widzewa Łódź odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 19. Zmierzyły się Widzew Łódź oraz Jagiellonia.

Gole strzelali: D. Kun 78' 1-0 E. Terpiłowski M. Kreuzriegler 90' 1-1

Żółte kartki Widzew Łódź:

Żółte kartki Jagiellonia: Taras Romanczuk 35' Israel Puerto 44' Tomasz Kupisz 54'

Czerwone kartki Widzew Łódź:

Czerwone kartki Jagiellonia:

Sędzią głównym tego spotkania był Pawel Raczkowski, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Widzew Łódź zmierzy się już z Lechia Gdansk, następne spotkania z drużynami Slask Wroclaw oraz Legia Warszawa. Kolejno natomiast Jagiellonia podejmie Pogon Szczecin. Następne mecze zagra z drużynami Radomiak Radom oraz Raków Częstochowa.

Bardzo często mnóstwo kibiców z entuzjazmem śledzi poczynania w lidze Ekstraklasa. Złożone z utalentowanych napastników/obrońców futbolowe zespoły z ligi oraz piłkarze tacy jak Taras Romanczuk często serwują kapitalnym miłośnikom emocje sięgające zenitu. Zapadające w pamięć zmagania między zawodnikami okazują się nader zaciekłe, rzadko okazuje się, iż są to mecze usypiające. Zdarzają się zapadające w pamięć sytuacje podbramkowe i asysty, bezlitosne faule, które gwarantują smaczku całemu wydarzeniu. Z tego powodu warto śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych oraz śledzić spotkania piłkarskiej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Widzew Łódź oraz Jagiellonia i ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion Miejski Widzewa Łódź.