Pogon Szczecin kontra Jagiellonia, wynik meczu 1-0

Pogon Szczecin kontra Jagiellonia zakończony wynikiem 1-0.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Pogon Szczecin i Jagiellonia zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-0.

Dnia 2022-07-31 13:00 na stadionie Stadion Miejski im. Floriana Krygiera odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki Regular Season - 3. Zmierzyły się Pogon Szczecin i Jagiellonia.

Gole strzelali: P. Almqvist 8' 1-0

Żółte kartki Pogon Szczecin: Sebastian Kowalczyk 78' Dante Stipica 90' Mariusz Fornalczyk 90'

Żółte kartki Jagiellonia: Nené 75'

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Sędzią głównym tego spotkania był Piotr Lasyk, Poland. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Pogon Szczecin stanie naprzeciw Warta Poznań, następne spotkania z drużynami Wisla Plock i Raków Częstochowa. Kolejno natomiast Jagiellonia zmierzy się z Radomiak Radom. Następne mecze zagra z drużynami Raków Częstochowa i Miedz Legnica.

W dobie dzisiejszych czasów fani z zapałem śledzą ciekawe starcia, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Liczące się drużyny futbolowe z ligi i piłkarze tacy jak Sebastian Kowalczyk Nené raz za razem gwarantują wspaniałym fanom emocje sięgające zenitu. Obserwujemy wyśmienite asysty czy gole, nieprzepisowe faule zakończone wielokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Zmagania pomiędzy drużynami są niezwykle zajadłe, nie często zdarza się ostatecznie, że są to zmagania mało interesujące. Zachęcamy, żeby oglądać spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli i śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek futbolowych. Pogon Szczecin i Jagiellonia oraz ich udział w Ekstraklasa zapewnia super emocje i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie "live" tych utalentowanych piłkarzy i widowiskowej walki pomiędzy nimi na tak wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski im. Floriana Krygiera.