Widzew Łódź kontra Jagiellonia, wynik spotkania - 1-3

W minioną sobotę na Stadionie Miejskim Widzewa Łódź odbył się mecz pomiędzy drużynami Widzewa Łódź i Jagiellonii. Spotkanie, które miało miejsce w ramach 20. kolejki Ekstraklasy, przyniosło emocjonujące starcie pomiędzy obiema ekipami. Ostatecznie to goście z Białegostoku wyszli zwycięsko z tego starcia, pokonując gospodarzy wynikiem 1-3.

Ekstraklasa: Widzew Łódź - Jagiellonia 1-3

Mecz pomiędzy drużynami Widzew Łódź a Jagiellonia odbył się na Stadionie Miejskim Widzewa Łódź w ramach 20. kolejki Ekstraklasy. Sędzią głównym spotkania był Piotr Lasyk z Polski.

Spotkanie rozpoczęło się dynamicznie, a już w 9. minucie Nené otworzył wynik meczu na korzyść gości, zdobywając pierwszego gola. Jednak już po dwóch minutach Bartłomiej Pawłowski wyrównał dla gospodarzy, dając im nadzieję na korzystny wynik.

Jednak to Jagiellonia była bardziej skuteczna w pierwszej połowie. W 33. minucie Nené zdobył drugiego gola dla swojej drużyny, ustalając wynik na 1-2 na korzyść gości do przerwy.

Po zmianie stron to Jagiellonia kontynuowała swoją dobrą passę. W 50. minucie Kristoffer Normann Hansen strzelił trzeciego gola dla gości, powiększając przewagę na 1-3.

W drugiej połowie emocje sięgnęły zenitu, a obie drużyny otrzymały żółte kartki. Paweł Zieliński został ukarany w 16. minucie, natomiast po stronie Jagiellonii kartki obejrzały Michal Sáček (22') oraz Jakub Lewicki (90').

Niestety, emocje przerosły gospodarzy, co skutkowało czerwoną kartką dla nich, jednak nie ma informacji o szczegółach tej sytuacji. Goście również zakończyli mecz z jednym zawodnikiem mniej, po czerwonej kartce dla jednego z nich.

Po takim rezultacie, drużyny rozpoczną przygotowania do kolejnych spotkań. Widzew Łódź zmierzy się kolejno z ŁKS Łódź, Górnikiem Zabrze oraz Wisłą Kraków, natomiast Jagiellonia spotka się z Lechem Poznań, Ruchem Chorzów oraz Koroną Kielce.