Spotkanie Jagiellonia - Radomiak Radom zakończone wynikiem 3-2

Dnia 2023-09-17 10:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 8 pomiędzy Jagiellonia a Radomiak Radom.

Po pierwszej połowie meczu futbolowego pomiędzy Jagiellonia i Radomiak Radom wynik wynosił 2-2. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 3-2.

Gole strzelali: Pedro Henrique 3' 0-1 Frank Castañeda Pedro Henrique 12' 0-2 Jesús Imaz 27' 1-2 Dominik Marczuk José Naranjo 45' 2-2 Dominik Marczuk Afimico Pululu 46' 3-2 Dominik Marczuk

Żółte kartki Jagiellonia: Nené 32' Tomasz Kupisz 84'

Żółte kartki Radomiak Radom: Raphael Rossi 32' Mike Cestor 34' Luís Machado 55' Michał Kaput 80'

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Główny arbiter meczu to Piotr Lasyk, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu Jagiellonia stanie naprzeciw ŁKS Łódź, następne spotkania z drużynami Slask Wroclaw i Legia Warszawa a Radomiak Radom z Puszcza Niepołomice. Następne mecze zagra z drużynami Garbarnia Kraków i Raków Częstochowa.

Coraz częściej oddani fani śledzą fascynujące poczynania ligi Ekstraklasa. Ciekawe piłkarskie zespoły z tejże ligi i piłkarze tacy jak m.in. Nené Raphael Rossi niejednokrotnie zapewniły własnym miłośnikom wiele wspaniałych przeżyć. Zmagania pomiędzy drużynami są niezwykle bezkompromisowe, rzadko okazuje się, iż potyczki nudzą. Obserwujemy brutalne faule, przepiękne asysty oraz bramki, które zapewniają niesamowite przeżycia z meczu. Serdecznie zachęcamy, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, śledzić wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi Ekstraklasa i przeglądać zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Jagiellonia i Radomiak Radom i ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie live tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadion Miejski.