Mecz pomiędzy Wisla Plock i Jagiellonia zakończony wynikiem 2-4 dnia 2023-04-21 16:00

Wisla Plock kontra Jagiellonia 2-4.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Wisla Plock a Jagiellonia wynik wynosił 2-1. Końcowy wynik spotkania to 2-4.

Dnia 2023-04-21 16:00 na stadionie Stadion im. Kazimierza Górskiego odbył się interesujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 29 pomiędzy Wisla Plock a Jagiellonia.

Gole strzelali: B. Śpiączka 2' 1-0 R. Wolski Ł. Sekulski 10' 2-0 Marc Gual 35' 2-1 Nené Marc Gual 46' 2-2 T. Přikryl Marc Gual 58' 2-3 M. Sáček Jesús Imaz 70' 2-4 Marc Gual

Żółte kartki Wisla Plock: Dominik Furman 79' Rafał Wolski 82' Jakub Rzeźniczak 90'

Żółte kartki Jagiellonia: Bojan Nastić 55' Israel Puerto 74' Michał Pazdan 86' Mateusz Skrzypczak 87'

Czerwone kartki Wisla Plock:

Główny sędzia spotkania - Krzysztof Jakubik, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym meczu drużyna Wisla Plock zmierzy się już z Legia Warszawa, następne spotkania z drużynami Stal Mielec i Slask Wroclaw natomiast Jagiellonia podejmie Warta Poznań. Następne mecze zagra z drużynami Slask Wroclaw i Legia Warszawa.

Bardzo często liczni kibice śledzą niezwykle interesujące poczynania w lidze Ekstraklasa. Utalentowane piłkarskie zespoły i zawodnicy jak Dominik Furman Bojan Nastić nieustannie gwarantują wspaniałym sympatykom mnóstwo wspaniałych przeżyć. Bardzo często obserwujemy ostre sytuacje z faulem zakończone niejednokrotnie czerwonym kartonikiem, idealne gole oraz asysty gwarantujące pikanterii całemu widowisku. Przyciągające uwagę walki pomiędzy zawodnikami z ligi okazują się nader bezkompromisowe, nie często okazuje się, że widowiska męczą. To też warto śledzić spotkania piłkarskie wyjątkowej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach i przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich zespołów jak Wisla Plock i Jagiellonia w lidze Ekstraklasa zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców i spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion im. Kazimierza Górskiego.