Mecz między Jagiellonia oraz Zaglebie Lubin dnia 2023-03-18 14:00 na stadionie Stadion Miejski: 2-2

Jagiellonia vs Zaglebie Lubin zakończony wynikiem 2-2. Dnia 2023-03-18 14:00 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 25. Zmierzyły się Jagiellonia oraz Zaglebie Lubin.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Jagiellonia oraz Zaglebie Lubin wynik wynosił 0-1. Końcowy wynik meczu to 2-2.

Gole strzelali: S. Živec 1' 0-1 M. Grzybek Marc Gual 54' 1-1 M. Pazdan 72' 2-1 K. Chodyna 75' 2-2 M. Doležal

Żółte kartki Jagiellonia: Dušan Stojinović 61'

Żółte kartki Zaglebie Lubin: Luís Mata 51'

Czerwone kartki Zaglebie Lubin:

Główny arbiter meczu - Bartosz Frankowski, Poland. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu drużyna Jagiellonia zmierzy się już z Stal Mielec, następne spotkania z drużynami Lechia Gdansk oraz Korona Kielce. Kolejno natomiast Zaglebie Lubin zmierzy się z Warta Poznań. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Plock oraz Gornik Zabrze.

W dzisiejszych czasach oddani kibice piłki nożnej śledzą niezwykle interesujące potyczki w lidze Ekstraklasa. Mocne zespoły futbolowe z ligi oraz piłkarze jak Dušan Stojinović Luís Mata częstokroć zaserwowały pierwszorzędnym kibicom wiele pozytywnych wrażeń. Przyciągające uwagę potyczki między zawodnikami z ligi zdarzają się nader bezkompromisowe, niezwykle rzadko okazuje się, iż są to potyczki usypiające. Systematycznie natrafiamy na bezwzględne faule kończące się żółtą kartką, widowiskowe bramki czy asysty, które gwarantują wspaniałe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Zachęcamy, aby przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących meczów futbolowych, być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań oraz śledzić wydarzenia piłkarskiej pasjonującej ligi Ekstraklasa. Jagiellonia oraz Zaglebie Lubin jak ich udział w Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na wyjątkowym stadionie, Stadion Miejski.