Mecz Jagiellonia vs Zaglebie Lubin zakończony wynikiem 2-1 na stadionie Stadion Miejski

Pierwsza część spotkania pomiędzy Jagiellonia a Zaglebie Lubin zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik meczu to 2-1.

W dniu 2022-04-03 13:00 na stadionie Stadion Miejski odbył się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 27 pomiędzy Jagiellonia a Zaglebie Lubin.

Gole strzelali: Patryk Szysz 50' 0-1 Andrzej Trubeha 88' 1-1 Fedor Černych Marc Gual 90' 2-1 Fedor Černych

Żółte kartki Jagiellonia: Taras Romanczuk 34' Martin Pospisil 73' Karol Struski 76' Michał Pazdan 90'

Żółte kartki Zaglebie Lubin: Łukasz Lakomy 24' Mateusz Bartolewski 69' Mateusz Bartolewski 79' Patryk Szysz 90'

Czerwone kartki Zaglebie Lubin: Mateusz Bartolewski 79'

Sędzią głównym tego spotkania był Bartosz Frankowski, Poland. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu Jagiellonia zmierzy się już z Radomiak Radom, następne spotkania z drużynami Pogon Szczecin i Piast Gliwice a Zaglebie Lubin z Stal Mielec. Następne mecze zagra z drużynami Cracovia Krakow i Gornik Zabrze.

Bardzo często kibice z dużym entuzjazmem śledzą ekscytujące potyczki, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Złożone z zdolnych napastników/obrońców piłkarskie zespoły i piłkarze tacy jak Taras Romanczuk Łukasz Lakomy nieprzerwanie sprawiają pierwszorzędnym fanom wrażenia sięgające zenitu. Potyczki pomiędzy zawodnikami okazują się zaciekłe, nie często okazuje się jednoznacznie, że są to widowiska nie warte uwagi. Zdarzają się brutalne sytuacje na faul zakończone żółtym kartonikiem, idealne sytuacje podbramkowe czy asysty dodające dreszcz emocji z oglądanego meczu. Z tego powodu warto przeglądać codziennie wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych,oglądać widowiska piłkarskie ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach. Jagiellonia i Zaglebie Lubin jak ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Stadion Miejski.