Mecz pomiędzy Miedz Legnica i Jagiellonia zakończony wynikiem 1-1 dnia 2023-03-05 11:30

Miedz Legnica - Jagiellonia 1-1. Dnia 2023-03-05 11:30 na obiekcie sportowym Stadion im. Orła Białego rozegrał się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 23 pomiędzy Miedz Legnica a Jagiellonia.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Miedz Legnica a Jagiellonia wynik to 1-1. Końcowy wynik meczu to 1-1.

Gole strzelali: Nené 24' 0-1 Michal Sáček Nemanja Mijušković 29' 1-1 Dimitar Velkovski

Żółte kartki Miedz Legnica: Levent Gülen 44' Ángelo Henríquez 84' Dawid Drachal 90'

Żółte kartki Jagiellonia: Dušan Stojinović 41' Nené 48' Israel Puerto 69' Michal Sáček 76'

Czerwone kartki Miedz Legnica:

Czerwone kartki Jagiellonia:

Sędzią głównym tego spotkania był Malec Pawel, Poland. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Miedz Legnica zmierzy się już z Lechia Gdansk, następne spotkania z drużynami Piast Gliwice i Korona Kielce. Kolejno natomiast Jagiellonia podejmie Gornik Zabrze. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Lubin i Stal Mielec.

Dzisiaj fani śledzą ciekawe potyczki, które startują w lidze Ekstraklasa. Interesujące futbolowe drużyny i piłkarze tacy jak między innymi Levent Gülen Dušan Stojinović niejednokrotnie zapewniły wyśmienitym kibicom wrażenia zapadające w pamięć. Wspaniałe walki pomiędzy drużynami są zajadłe, nie często okazuje się ostatecznie, że są to widowiska statyczne. Trafiamy na książkowe asysty oraz gole, nieczyste faule, które dodają pikanterii całemu widowisku. To też warto przeglądać spotkania piłkarskie emocjonującej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych zmagań futbolowych. Miedz Legnica i Jagiellonia i ich udział w Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy i ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion im. Orła Białego.