Mecz Piast Gliwice vs Jagiellonia zakończony wynikiem 1-1

Piast Gliwice vs Jagiellonia, wynik końcowy 1-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Piast Gliwice a Jagiellonia wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-1.

W dniu 2023-01-29 11:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 18 pomiędzy Piast Gliwice a Jagiellonia.

Gole strzelali: Wojciech Łaski 61' 0-1 Tomasz Kupisz Kamil Wilczek 68' 1-1 Michał Chrapek

Żółte kartki Piast Gliwice:

Żółte kartki Jagiellonia: Israel Puerto 11' Taras Romanczuk 44'

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Główny arbiter meczu to Jaroslaw Przybyl, Poland. Asystowało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu Piast Gliwice stawi czoła Raków Częstochowa, następne spotkania z drużynami Zaglebie Lubin i Legia Warszawa natomiast Jagiellonia podejmie Widzew Łódź. Następne mecze zagra z drużynami Pogon Szczecin i Radomiak Radom.

Chcesz poznać nowe spojrzenie na temat golfa? Zobacz link i przeczytaj artykuł!

Liczna grupa fanów śledzi poczynania, które startują w lidze Ekstraklasa. Interesujące zespoły piłkarskie z tej ligi i zawodnicy jak Israel Puerto nieustannie serwują wyborowym miłośnikom wrażenia zapadające w pamięć. Walki pomiędzy zawodnikami są zagorzałe, bardzo rzadko okazuje się jednoznacznie, że są to zmagania nudne. Zdarzają się zapadające w pamięć gole oraz asysty, brutalne faule gwarantujące dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Z tego względu warto śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich, śledzić spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak Piast Gliwice oraz Jagiellonia w lidze Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie jak Stadion Miejski.