Dnia 2022-08-06 15:30 odbyło się spotkanie między Jagiellonia i Radomiak Radom: 1-2

Po pierwszej połowie spotkania między Jagiellonia i Radomiak Radom wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-2.

W dniu 2022-08-06 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się interesujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 4 pomiędzy Jagiellonia a Radomiak Radom.

Gole strzelali: Marc Gual 12' 1-0 O. Wojciechowski Filipe Nascimento 63' 1-1 Maurides 90' 1-2 Leândro

Żółte kartki Jagiellonia: Mateusz Skrzypczak 23' Jesús Imaz 30' Mateusz Skrzypczak 44' Bogdan Țîru 62'

Żółte kartki Radomiak Radom: Filipe Nascimento 24' Luís Machado 45' Roberto Alves 45'

Czerwone kartki Jagiellonia: Mateusz Skrzypczak 44' Andrzej Trubeha 69'

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Sędzią głównym tego spotkania był Krzysztof Jakubik, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Jagiellonia zmierzy się już z Raków Częstochowa, następne spotkania z drużynami Miedz Legnica i Gornik Zabrze. Kolejno natomiast Radomiak Radom z Lechia Gdansk. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Lubin i Korona Kielce.

Bardzo często wielu fanów futbolu śledzi ekscytujące starcia, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Fascynujące futbolowe drużyny z ligi i piłkarze jak Mateusz Skrzypczak Filipe Nascimento wielokrotnie zaserwowały wspaniałym sympatykom wiele emocji. Obserwujemy wyśmienite sytuacje podbramkowe i asysty, bezwzględne faule zakończone wielokrotnie pokazaniem żółtego kartonika, które gwarantują smaczku całemu widowisku. Zmagania między drużynami piłkarskimi bywają niezwykle nieustępliwe, rzadko okazuje się, iż zmagania nas nudzą. Warto więc przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych ioglądać spotkania sportowe emocjonującej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Udział takich znanych drużyn jak Jagiellonia i Radomiak Radom w lidze Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion Miejski.