Mecz Korona Kielce - Jagiellonia zakończony wynikiem 2-1

Korona Kielce - Jagiellonia 2-1. W dniu 2023-04-15 15:30 na obiekcie sportowym Suzuki Arena odbył się emocjonujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 28. Zmierzyły się ze sobą Korona Kielce i Jagiellonia.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Korona Kielce oraz Jagiellonia zakończyła się 0-1. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Gole strzelali: Jesús Imaz 36' 0-1 Israel Puerto D. Zator 79' 1-1 M. Briceag E. Shikavka 90' 2-1 D. Zator

Żółte kartki Korona Kielce:

Żółte kartki Jagiellonia: Marc Gual 45' Aurelien Nguiamba 90'

Czerwone kartki Korona Kielce:

Sędzią głównym tego spotkania był Szymon Marciniak, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Korona Kielce zmierzy się już z Zaglebie Lubin, następne spotkania z drużynami Stal Mielec i Raków Częstochowa a Jagiellonia z Wisla Plock. Następne mecze zagra z drużynami Warta Poznań i Slask Wroclaw.

W dzisiejszych czasach wielu fanów śledzi niezwykle ciekawe starcia, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Ciekawe piłkarskie zespoły z ligi i piłkarze jak Marc Gual wielokrotnie sprawiają swoim kibicom emocje z najwyższej półki. Ustawicznie natrafiamy na idealnie wyliczone asysty czy bramki, bezlitosne sytuacje na faul zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Walki pomiędzy piłkarzami ligowymi bywają zaciekłe, nie często bywa, iż widowiska przynudzają. Zachęcamy, aby śledzić wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań i przeglądać codziennie zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Korona Kielce oraz Jagiellonia jak ich udział w Ekstraklasa gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Suzuki Arena.