Na obiekcie Stadion Zagłębia Lubin odbyło się spotkanie między Zaglebie Lubin oraz Jagiellonia zakończone wynikiem 0-1

Po pierwszej połowie spotkania między Zaglebie Lubin i Jagiellonia wynik to 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-1.

Dnia 2021-10-01 16:00 na stadionie Stadion Zagłębia Lubin rozegrał się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 10. Na przeciw siebie stanęły Zaglebie Lubin oraz Jagiellonia.

Gole strzelali: Jesús Imaz 53' 0-1 Tomas Prikryl

Żółte kartki Zaglebie Lubin:

Żółte kartki Jagiellonia: Tomas Prikryl 27'

Czerwone kartki Zaglebie Lubin:

Główny arbiter spotkania to S. Jarzebak. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu meczu Zaglebie Lubin zmierzy się już z Stal Mielec, następne spotkania z drużynami Cracovia Krakow oraz Gornik Zabrze. Kolejno natomiast Jagiellonia z Radomiak Radom. Następne mecze zagra z drużynami oraz .

Dzisiaj wierni fani piłki nożnej z zapałem śledzą ekscytujące starcia, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Składające się z utalentowanych obrońców/napastników piłkarskie drużyny oraz zawodnicy tacy jak Tomas Prikryl częstokroć zagwarantowały fantastycznym entuzjastom piłki nożnej wrażenia z najwyższej półki. Wspaniałe potyczki między graczami bywają zażarte, rzadko okazuje się jednoznacznie, że są to potyczki usypiające. Wielokrotnie zdarzają się bezwzględne faule zakończone czerwoną kartką, przepiękne asysty oraz gole, które gwarantują niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. To też warto przeglądać zapowiedzi przyszłych potyczek piłkarskich i być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi Ekstraklasa. Zaglebie Lubin i Jagiellonia oraz ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych wybitnych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion Zagłębia Lubin.