Mecz Pogon Szczecin vs Jagiellonia zakończony wynikiem 4-1

Pogon Szczecin vs Jagiellonia, wynik końcowy 4-1. W dniu 2021-10-23 15:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski im. Floriana Krygiera odbył się interesujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 12. Na przeciw siebie stanęły Pogon Szczecin oraz Jagiellonia.

Po pierwszej połowie meczu między Pogon Szczecin i Jagiellonia wynik to 2-1. Końcowy wynik meczu to 4-1.

Gole strzelali: M. Żurawski 24' 1-0 F. Černych 30' 1-1 Jesús Imaz K. Grosicki 41' 2-1 L. Zahovič S. Kowalczyk 56' 3-1 L. Zahovič L. Zahovič 78' 4-1 K. Kozłowski

Żółte kartki Pogon Szczecin:

Żółte kartki Jagiellonia: Israel Puerto 28'

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Czerwone kartki Jagiellonia: Israel Puerto 72'

Sędzią głównym tego spotkania był Pawel Raczkowski, Poland. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu Pogon Szczecin zmierzy się już z Legia Warszawa, następne spotkania z drużynami Raków Częstochowa oraz Slask Wroclaw natomiast Jagiellonia podejmie Piast Gliwice. Następne mecze zagra z drużynami Slask Wroclaw oraz Wisla Krakow.

Wierni fani śledzą potyczki w lidze Ekstraklasa. Utalentowane futbolowe zespoły z ligi oraz piłkarze tacy jak Israel Puerto wielokrotnie gwarantują fantastycznym sympatykom wrażenia sięgające zenitu. Regularnie obserwujemy efektowne asysty i gole, nieprzepisowe faule zapewniające dreszcz emocji z oglądanego widowiska sportowego. Zmagania między graczami z ligi bywają zagorzałe, nie często okazuje się, że są to zmagania mało interesujące. Gorąco zachęcamy, aby być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań i przeglądać mecze futbolowe ligi Ekstraklasa oraz śledzić wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów futbolowych. Pogon Szczecin i Jagiellonia jak ich udział w Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion Miejski im. Floriana Krygiera.