Raków Częstochowa vs Jagiellonia, wynik meczu - 5-0

Dnia 2021-12-18 19:00 na obiekcie sportowym Stadion Raków odbył się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 19 pomiędzy Raków Częstochowa a Jagiellonia.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Raków Częstochowa i Jagiellonia zakończyła się wynikiem 0-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 5-0.

Gole strzelali: Sturgeon 52' 1-0 P. Kun A. Niewulis 64' 2-0 Ivi López Ivi López 80' 3-0 M. Wdowiak M. Wdowiak 82' 4-0 B. Lederman Z. Arsenić 88' 5-0 Ivi López

Żółte kartki Raków Częstochowa: Giannis Papanikolaou 28' Andrzej Niewulis 44'

Żółte kartki Jagiellonia: Andrzej Trubeha 37' Karol Struski 67'

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Sędzią głównym tego spotkania był Tomasz Musial, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Raków Częstochowa zmierzy się już z Wisla Krakow, następne spotkania z drużynami Radomiak Radom oraz Gornik Zabrze a Jagiellonia z Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami Gornik Zabrze oraz Cracovia Krakow.

Bardzo często oddani fani piłki nożnej śledzą pasjonujące starcia w lidze Ekstraklasa. Utalentowane drużyny futbolowe oraz zawodnicy jak Giannis Papanikolaou Andrzej Trubeha nieraz zaserwowały wyśmienitym sympatykom mnóstwo emocji. Zdarzają się książkowe sytuacje podbramkowe i asysty, nieprzepisowe sytuacje na faul, które gwarantują smaczku całemu widowisku. Zmagania pomiędzy drużynami bywają bezkompromisowe, niezwykle rzadko okazuje się, że mecze nas nudzą. Z tego względu warto śledzić codziennie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać spotkania piłkarskiej popularnej ligi Ekstraklasa. Raków Częstochowa i Jagiellonia i ich udział w Ekstraklasa zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy i spektakularnej walki pomiędzy nimi na znamienitym stadionie, Stadion Raków.