Spotkanie pomiędzy Stal Mielec i Jagiellonia dnia 2022-03-04 17:00 - 1-1

Stal Mielec vs Jagiellonia, wynik końcowy 1-1. W dniu 2022-03-04 17:00 na stadionie Stadion Miejski w Mielcu rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 24 pomiędzy Stal Mielec a Jagiellonia.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Stal Mielec a Jagiellonia zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

 

Gole strzelali: M. Matysik 48' 0-1 B. Nastić K. Wrzesiński 89' 1-1 M. Matras

Żółte kartki Stal Mielec: Marcin Flis 75'

Żółte kartki Jagiellonia: Bojan Nastić 39' Fedor Černych 49' Przemysław Mystkowski 78' Miłosz Matysik 83'

Czerwone kartki Stal Mielec:

Czerwone kartki Jagiellonia:

Główny arbiter spotkania to Jaroslaw Przybyl, Poland. Asystowało mu trzech utalentowanych sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Stal Mielec stawi czoła Raków Częstochowa, następne spotkania z drużynami Radomiak Radom i Cracovia Krakow. Kolejno natomiast Jagiellonia zmierzy się z Wisla Plock. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznan i Zaglebie Lubin.

Wierni kibice piłki nożnej śledzą ekscytujące starcia, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Fascynujące drużyny piłkarskie z tejże ligi i zawodnicy jak Marcin Flis Bojan Nastić nieustannie gwarantują kapitalnym kibicom emocje z najwyższej półki. Potyczki pomiędzy graczami bywają zażarte, nie często bywa, że są to potyczki nużące. Ustawicznie trafiamy na bezlitosne faule kończące się żółtą kartką, wyjątkowe asysty i bramki dodające smaczku całemu widowisku. Dlatego więc warto przeglądać zapowiedzi przyszłych potyczek futbolowych iśledzić wydarzenia piłkarskiej wyjątkowej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Uczestnictwo takich zespołów jak Stal Mielec i Jagiellonia z ligi Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje i sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju w sercach fanów. Adrenalinę może podnieść dodatkowo zobaczenie live tych utalentowanych sportowców i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion Miejski w Mielcu.