Ruch Chorzów vs Jagiellonia, wynik meczu: 0-1

Ruch Chorzów vs Jagiellonia 0-1.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Ruch Chorzów oraz Jagiellonia wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 0-1.

Dnia 2023-08-19 18:00 na stadionie Stadion Miejski odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 5. Na przeciw siebie stanęły Ruch Chorzów i Jagiellonia.

Gole strzelali: Nené 84' 0-1 B. Wdowik

Żółte kartki Ruch Chorzów: Dominik Steczyk 28' Przemysław Szur 59' Mateusz Bartolewski 66' Tomasz Wójtowicz 88' Michal Feliks 90'

Żółte kartki Jagiellonia: Jarosław Kubicki 25' Wojciech Łaski 78' Tomasz Kupisz 90'

Czerwone kartki Ruch Chorzów:

Główny sędzia spotkania - Tomasz Musial, Poland. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu Ruch Chorzów stawi czoła Piast Gliwice, następne spotkania z drużynami Stal Mielec i Gornik Zabrze. Kolejno natomiast Jagiellonia z Gornik Zabrze. Następne mecze zagra z drużynami Slask Wroclaw i Radomiak Radom.

Wierni kibice futbolu śledzą starcia ligi Ekstraklasa. Mocne piłkarskie drużyny z ligi i piłkarze tacy jak Dominik Steczyk Jarosław Kubicki wielokrotnie gwarantują własnym stałym sympatykom emocje sięgające zenitu. Zapadające w pamięć walki między drużynami bywają nieustępliwe, nie często okazuje się, iż są to mecze usypiające. Zdarzają się brutalne sytuacje na faul kończące się wielokrotnie żółtą kartką, spektakularne asysty oraz sytuacje podbramkowe dodające smaczku całemu wydarzeniu. Dlatego więc warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów oraz przeglądać mecze piłkarskie profesjonalnej ligi Ekstraklasa i przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących zmagań futbolowych. Udział takich zespołów jak Ruch Chorzów oraz Jagiellonia z ligi Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie live tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion Miejski.