Mecz Jagiellonia kontra Lechia Gdansk zakończony wynikiem 1-0

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego między Jagiellonia a Lechia Gdansk wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Dnia 2023-04-10 13:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 27. Na przeciw siebie stanęły Jagiellonia i Lechia Gdansk.

Gole strzelali: T. Romanczuk 84' 1-0 B. Wdowik

Żółte kartki Jagiellonia: Michał Pazdan 48'

Żółte kartki Lechia Gdansk: Joeri de Kamps 24' Henrik Castegren 41' Mario Maloča 44'

Czerwone kartki Jagiellonia:

Czerwone kartki Lechia Gdansk:

Sędzią głównym tego spotkania był Damian Sylwestrzak, Poland. Asystowało mu 3 utalentowanych sędziów. W następnym meczu Jagiellonia stanie naprzeciw Wisla Plock, następne spotkania z drużynami Warta Poznań i Slask Wroclaw natomiast Lechia Gdansk podejmie Cracovia Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Raków Częstochowa i Zaglebie Lubin.

Coraz częściej zauważamy, że wierni kibice piłki nożnej śledzą pasjonujące potyczki w lidze Ekstraklasa. Liczące się futbolowe drużyny i piłkarze jak Michał Pazdan Joeri de Kamps raz za razem zagwarantowały fantastycznym miłośnikom piłki nożnej wrażenia zapadające w pamięć. Walki między drużynami zdarzają się niezwykle zaciekłe, nie często zdarza się jednoznacznie, że widowiska nas nudzą. Bardzo często obserwujemy efektowne gole czy asysty, bezlitosne sytuacje na faul gwarantujące niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Zachęcamy każdego z fanów futbolu, aby przeglądać spotkania piłkarskiej pasjonującej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli i przeglądać wszystkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Jagiellonia i Lechia Gdansk oraz ich udział w Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych wybitnych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie, Stadion Miejski.