Slask Wroclaw vs Jagiellonia, wynik spotkania 2-2

Slask Wroclaw vs Jagiellonia, wynik 2-2.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Slask Wroclaw oraz Jagiellonia zakończyła się wynikiem 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 2-2.

Dnia 2021-11-05 19:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski odbył się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 14 pomiędzy Slask Wroclaw a Jagiellonia.

Gole strzelali: Erik Expósito 45' 1-0 K. Mączyński T. Přikryl 54' 1-1 A. Łyszczarz 82' 2-1 M. Zylla Jesús Imaz 90' 2-2 B. Nastić

Żółte kartki Slask Wroclaw: Wojciech Golla 64'

Żółte kartki Jagiellonia: Israel Puerto 27' Bartosz Kwiecień 29' Bartosz Bida 34'

Czerwone kartki Slask Wroclaw:

Sędzią głównym tego spotkania był Jaroslaw Przybyl, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Slask Wroclaw zmierzy się już z Pogon Szczecin, następne spotkania z drużynami Stal Mielec oraz Gornik Zabrze a Jagiellonia podejmie Wisla Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Legia Warszawa oraz Górnik Łęczna.

W dzisiejszych czasach wierni fani piłki nożnej śledzą starcia, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Interesujące piłkarskie zespoły oraz piłkarze jak Wojciech Golla Israel Puerto nieustannie sprawiają wyśmienitym fanom wiele emocji. Niesamowite potyczki pomiędzy drużynami okazują się bardzo bezkompromisowe, nie często bywa, iż są to potyczki nużące. Nieprzerwanie obserwujemy brutalne sytuacje na faul, spektakularne asysty i sytuacje podbramkowe, które dodają dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Z tego powodu warto przeglądać zapowiedzi przyszłych wspaniałych potyczek piłkarskich oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz oglądać spotkania piłkarskie znakomitej ligi Ekstraklasa. Udział takich popularnych zespołów jak Slask Wroclaw oraz Jagiellonia z ligi Ekstraklasa zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa nr 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadion Miejski.