Gornik Zabrze vs Jagiellonia, wynik spotkania - 1-1

Gornik Zabrze vs Jagiellonia zakończony wynikiem 1-1.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Gornik Zabrze i Jagiellonia wynik wynosił 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Dnia 2022-08-26 16:00 na obiekcie sportowym Stadion im. Ernesta Pohla rozegrał się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 7. Zmierzyły się Gornik Zabrze i Jagiellonia.

Gole strzelali: Jesús Imaz 45' 0-1 B. Bida E. Janža 89' 1-1 A. Paluszek

Żółte kartki Gornik Zabrze: Rafał Janicki 4' Aleksander Paluszek 50' Mateusz Cholewiak 65' Dani Pacheco 90'

Żółte kartki Jagiellonia: Jesús Imaz 54' Bojan Nastić 62' Bogdan Țîru 65'

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Sędzią głównym tego spotkania był Daniel Stefanski, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Gornik Zabrze stawi czoła Ruch Chorzów, następne spotkania z drużynami Wisla Plock i Piast Gliwice natomiast Jagiellonia podejmie Odra Opole. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Lubin i Stal Mielec.

Coraz częściej zauważamy, iż kibice śledzą starcia ligi Ekstraklasa. Ciekawe futbolowe zespoły z tej ligi i piłkarze tacy jak Rafał Janicki Jesús Imaz systematycznie sprawiają fantastycznym kibicom emocje sięgające zenitu. Potyczki pomiędzy zawodnikami okazują się nieustępliwe, rzadko bywa koniec końców, iż potyczki męczą. Regularnie zdarzają się nieczyste sytuacje z faulem, idealne asysty i gole gwarantujące wyjątkowe przeżycia i przyjemność z meczu. Warto więc przeglądać spotkania piłkarskie lubianej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych. Gornik Zabrze i Jagiellonia jak ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia wspaniałe emocje i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo oglądanie na żywo tych wszechstronnych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie jak Stadion im. Ernesta Pohla.