Mecz pomiędzy Jagiellonia i Wisla Plock zakończony wynikiem 1-1 dnia 2022-10-07 18:30 na stadionie Stadion Miejski

Jagiellonia - Wisla Plock wynik 1-1. W dniu 2022-10-07 18:30 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się znakomity mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 12 pomiędzy Jagiellonia a Wisla Plock.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Jagiellonia a Wisla Plock zakończyła się wynikiem 0-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: Davo 34' 0-1 D. Rasak Jesús Imaz 65' 1-1

Żółte kartki Jagiellonia: Bogdan Țîru 18' Israel Puerto 87'

Żółte kartki Wisla Plock: Anton Krivotsyuk 15' Jakub Rzeźniczak 55'

Czerwone kartki Wisla Plock:

Główny sędzia meczu to Piotr Lasyk, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Jagiellonia zmierzy się już z Lechia Zielona Góra, następne spotkania z drużynami Warta Poznań i Slask Wroclaw a Wisla Plock zmierzy się z Legia Warszawa. Następne mecze zagra z drużynami Legia Warszawa i Stal Mielec.

Wierni fani śledzą potyczki w lidze Ekstraklasa. Ciekawe piłkarskie drużyny i zawodnicy jak Bogdan Țîru Anton Krivotsyuk nierzadko zagwarantowały fantastycznym miłośnikom mnóstwo przeżyć. Zdarzają się widowiskowe bramki czy asysty, brutalne sytuacje na faul, które dodają smaczku całemu wydarzeniu. Zmagania pomiędzy drużynami ligowymi są bardzo zażarte, bardzo rzadko bywa ostatecznie, iż potyczki męczą. Zachęcamy, aby przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi przyszłych wspaniałych zmagań futbolowych,oglądać spotkania piłkarskie znakomitej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań. Udział takich drużyn jak Jagiellonia i Wisla Plock z ligi Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców i ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Stadion Miejski.