Jagiellonia - Górnik Łęczna, wynik meczu: 1-2

Po pierwszej połowie meczu futbolowego między Jagiellonia i Górnik Łęczna wynik to 0-2. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

Dnia 2021-12-04 16:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 17 pomiędzy Jagiellonia a Górnik Łęczna.

Gole strzelali: D. Gąska 1' 0-1 J. Eyenga-Lokilo D. Gąska 29' 0-2 Israel Puerto 81' 1-2 M. Pospíšil

Żółte kartki Jagiellonia: Błażej Augustyn 89' Michał Pazdan 90'

Żółte kartki Górnik Łęczna: Szymon Drewniak 86'

Czerwone kartki Górnik Łęczna:

Sędzią głównym tego spotkania był S. Krasny. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Jagiellonia stawi czoła Lechia Gdansk, następne spotkania z drużynami Raków Częstochowa oraz Nieciecza a Górnik Łęczna z Cracovia Krakow. Następne mecze zagra z drużynami Zaglebie Lubin oraz Warta Poznań.

Wierni fani z dużym entuzjazmem śledzą poczynania, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Fascynujące drużyny piłkarskie oraz zawodnicy tacy jak Błażej Augustyn Szymon Drewniak wielokrotnie gwarantują fantastycznym entuzjastom mnóstwo wspaniałych wrażeń. Często natrafiamy na bezlitosne faule, idealne bramki oraz asysty, które dodają dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Walki między graczami zdarzają się nieustępliwe, nie często bywa, że spotkania przynudzają. Z tego powodu warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami spotkań, oglądać spotkania piłkarskie znakomitej ligi Ekstraklasa oraz śledzić zapowiedzi nadchodzących ligowych meczów piłkarskich. Jagiellonia i Górnik Łęczna jak ich udział w Ekstraklasa zapewnia super wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie "live" tych utalentowanych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion Miejski.