Spotkanie Cracovia Krakow kontra Jagiellonia zakończone wynikiem 1-0

Pierwsza połowa spotkania między Cracovia Krakow a Jagiellonia zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Dnia 2022-11-05 14:00 na stadionie Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 16 pomiędzy Cracovia Krakow a Jagiellonia.

Gole strzelali: M. Rodin 77' 1-0 Y. Konoplyanka

Żółte kartki Cracovia Krakow: Michal Siplak 7' David Jablonsky 48' Patryk Makuch 90' Karol Knap 90'

Żółte kartki Jagiellonia:

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Czerwone kartki Jagiellonia: Mateusz Kowalski 90'

Główny arbiter spotkania - Piotr Lasyk, Poland. Pomagało mu 3 sędziów. W kolejnym meczu meczu drużyna Cracovia Krakow zmierzy się już z Wisla Plock, następne spotkania z drużynami Gornik Zabrze oraz Korona Kielce. Kolejno natomiast Jagiellonia zmierzy się z Lech Poznan. Następne mecze zagra z drużynami Piast Gliwice oraz Widzew Łódź.

Coraz częściej zauważamy, że liczni fani z zapałem śledzą poczynania, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Utalentowane futbolowe zespoły oraz zawodnicy jak Michal Siplak stale zapewniają wspaniałym miłośnikom futbolu wrażenia sięgające zenitu. Zapadające w pamięć walki między drużynami piłkarskimi są bardzo zajadłe, nie często zdarza się, że są to zmagania nie warte uwagi. Ustawicznie natrafiamy na wyśmienite gole i asysty, nieprzepisowe faule zakończone bardzo często pokazaniem czerwonej kartki zapewniające smaczku całemu wydarzeniu. Dlatego więc warto śledzić spotkania sportowe pasjonującej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań piłkarskich. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Cracovia Krakow i Jagiellonia w lidze Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia i sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych wybitnych sportowców i ich zmagań na znamienitym stadionie jak Stadion Cracovii im. Józefa Piłsudskiego.