Dnia 2022-04-23 15:30 odbył się mecz Piast Gliwice - Jagiellonia zakończony wynikiem 2-1

Dnia 2022-04-23 15:30 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 30. Na przeciw siebie stanęły Piast Gliwice i Jagiellonia.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Piast Gliwice a Jagiellonia wynik to 0-0. Końcowy wynik meczu to 2-1.

Gole strzelali: J. Holúbek 47' 1-0 M. Konczkowski J. Czerwiński 53' 2-0 T. Hateley B. Bida 66' 2-1 B. Nastić

Żółte kartki Piast Gliwice:

Żółte kartki Jagiellonia: Michał Żyro 80' Fedor Černych 90' Taras Romanczuk 90'

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Sędzią głównym tego spotkania był Tomasz Kwiatkowski, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Piast Gliwice zmierzy się już z Warta Poznań, następne spotkania z drużynami Lech Poznan i Nieciecza. Kolejno natomiast Jagiellonia z Slask Wroclaw. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Krakow i Legia Warszawa.

Fani z dużym zapałem śledzą bardzo fascynujące potyczki, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Uzdolnione zespoły piłkarskie i piłkarze tacy jak Michał Żyro nieustannie zapewniają fantastycznym entuzjastom piłki nożnej wiele przeżyć. Przyciągające uwagę potyczki pomiędzy zawodnikami okazują się zajadłe, nie często okazuje się definitywnie, że potyczki nudzą kibica. Zdarzają się idealnie wyliczone gole i asysty, ostre faule, które dodają niezapomnianych wrażeń z widowiska. To też warto przeglądać zapowiedzi przyszłych wspaniałych meczów piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań i śledzić spotkania piłkarskiej lubianej ligi Ekstraklasa. Udział takich popularnych drużyn jak Piast Gliwice oraz Jagiellonia w lidze Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie live tych uzdolnionych sportowców oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na historycznym stadionie jak Stadion Miejski.