Gornik Zabrze kontra Jagiellonia, wynik spotkania: 1-2

Pierwsza połowa meczu między Gornik Zabrze a Jagiellonia zakończyła się 1-0. Końcowy wynik meczu to 1-2.

W dniu 2022-02-14 17:00 na stadionie Arena Zabrze rozegrał się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 21. Na przeciw siebie stanęły Gornik Zabrze i Jagiellonia.

Gole strzelali: P. Krawczyk 35' 1-0 R. Dadok T. Přikryl 66' 1-1 B. Țîru K. Struski 90' 1-2 T. Přikryl

Żółte kartki Gornik Zabrze: Erik Janža 88'

Żółte kartki Jagiellonia: Pawel Olszewski 45'

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Sędzią głównym tego spotkania był Daniel Stefanski, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Gornik Zabrze stawi czoła Piast Gliwice, następne spotkania z drużynami Lech Poznan i Cracovia Krakow. Kolejno natomiast Jagiellonia z Warta Poznań. Następne mecze zagra z drużynami Stal Mielec i Wisla Plock.

W dobie dzisiejszych czasów oddani kibice futbolu śledzą poczynania ligi Ekstraklasa. Ciekawe piłkarskie drużyny z ligi i piłkarze tacy jak Erik Janža Pawel Olszewski wielokrotnie sprawiają kapitalnym sympatykom wiele wspaniałych przeżyć. Zmagania między graczami są niezwykle zażarte, nie często zdarza się, iż są to widowiska statyczne. Stale zdarzają się nieprzepisowe sytuacje z faulem, przepiękne bramki i asysty, które gwarantują pikanterii całemu widowisku. Dlatego też warto być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabeli, oglądać mecze piłkarskie pasjonującej ligi Ekstraklasa i przeglądać zapowiedzi nadchodzących meczów piłkarskich. Gornik Zabrze oraz Jagiellonia oraz ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie jak Arena Zabrze.