Mecz Lechia Gdansk kontra Jagiellonia zakończony wynikiem 1-2

Lechia Gdansk kontra Jagiellonia, wynik końcowy 1-2.

Pierwsza część spotkania pomiędzy Lechia Gdansk oraz Jagiellonia zakończyła się wynikiem 1-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

Dnia 2021-12-11 19:00 na stadionie Stadion Energa Gdańsk odbył się emocjonujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 18 pomiędzy Lechia Gdansk a Jagiellonia.

Gole strzelali: Taras Romanczuk 35' 0-1 Flávio Paixão 45' 1-1 Bartosz Bida 54' 1-2 Tomas Prikryl

Żółte kartki Lechia Gdansk: Rafał Pietrzak 48' Jarosław Kubicki 54' Jakub Kaluzinski 89'

Żółte kartki Jagiellonia: Taras Romanczuk 10' Tomas Prikryl 75'

Czerwone kartki Lechia Gdansk:

Główny sędzia meczu to Pawel Raczkowski, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Lechia Gdansk stanie naprzeciw Wisla Plock, następne spotkania z drużynami Slask Wroclaw oraz Cracovia Krakow natomiast Jagiellonia podejmie Raków Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Nieciecza oraz Gornik Zabrze.

Liczna grupa fanów śledzi bardzo fascynujące potyczki, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Mocne piłkarskie zespoły oraz piłkarze tacy jak Rafał Pietrzak Taras Romanczuk systematycznie sprawiają wyborowym entuzjastom wrażenia zapadające w pamięć. Walki pomiędzy piłkarzami ligowymi są bardzo zaciekłe, bardzo rzadko zdarza się, że są to mecze usypiające. Zdarzają się książkowe bramki oraz asysty, ostre sytuacje z faulem zapewniające pikanterii całemu widowisku. Z tego względu warto śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz oglądać spotkania piłkarskie znanej ligi Ekstraklasa. Lechia Gdansk oraz Jagiellonia oraz ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, że futbol to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych wszechstronnych piłkarzy oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion Energa Gdańsk.