Dnia 2022-02-27 11:30 na obiekcie Stadion Miejski odbyło się spotkanie Jagiellonia kontra Warta Poznań zakończone wynikiem 1-1

Po pierwszej połowie spotkania między Jagiellonia a Warta Poznań wynik wynosił 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

W dniu 2022-02-27 11:30 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się emocjonujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 23 pomiędzy Jagiellonia a Warta Poznań.

Gole strzelali: Frank Castañeda 63' 0-1 Tomas Prikryl 65' 1-1 Karol Struski

Żółte kartki Jagiellonia: Zlatan Alomerović 42' Karol Struski 73'

Żółte kartki Warta Poznań: Michał Kopczyński 23' Mateusz Kupczak 37' Jan Grzesik 69'

Czerwone kartki Jagiellonia: Bogdan Țîru 24'

Czerwone kartki Warta Poznań:

Główny sędzia spotkania to Damian Kos, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Jagiellonia stawi czoła Stal Mielec, następne spotkania z drużynami Wisla Plock oraz Lech Poznan. Kolejno natomiast Warta Poznań z Nieciecza. Następne mecze zagra z drużynami Gornik Zabrze oraz Zaglebie Lubin.

Wierni fani z zaangażowaniem śledzą potyczki, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Fascynujące futbolowe zespoły z ligi oraz piłkarze tacy jak Zlatan Alomerović Michał Kopczyński niejednokrotnie zagwarantowały wyśmienitym miłośnikom emocje sięgające zenitu. Obserwujemy idealne gole czy asysty, nieprzepisowe sytuacje z faulem kończące się czerwoną kartką zapewniające niezapomnianych wrażeń z widowiska futbolowego. Interesujące potyczki między zawodnikami ligowymi zdarzają się niezwykle zażarte, nie często bywa definitywnie, iż potyczki nie są interesujące. Gorąco zachęcamy każdego z fanów futbolu, żeby śledzić wszelkie zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych orazprzeglądać widowiska piłkarskie pasjonującej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Jagiellonia oraz Warta Poznań oraz ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych doświadczonych piłkarzy oraz ich zmagań na wyjątkowym stadionie, Stadion Miejski.