Mecz Jagiellonia kontra Wisla Krakow, wynik 3-1

Jagiellonia kontra Wisla Krakow wynik 3-1.

Po pierwszej połowie spotkania między Jagiellonia a Wisla Krakow wynik wynosił 1-1. Końcowy wynik spotkania to 3-1.

W dniu 2021-11-20 14:00 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 15 pomiędzy Jagiellonia a Wisla Krakow.

Gole strzelali: B. Augustyn 41' 1-0 M. Pospíšil S. Szota 45' 1-1 T. Přikryl 59' 2-1 B. Nastić M. Żyro 87' 3-1 K. Struski

Żółte kartki Jagiellonia: Kacper Tabis 17' Błażej Augustyn 24' Fedor Černych 34' Bojan Nastić 54' Bogdan Țîru 76'

Żółte kartki Wisla Krakow: Mateusz Młyński 67' Felicio Brown Forbes 79' Dawid Szot 85'

Czerwone kartki Wisla Krakow: Michal Frydrych 9'

Sędzią głównym tego spotkania był S. Marciniak. Pomagało mu trzech utalentowanych sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Jagiellonia stanie naprzeciw Legia Warszawa, następne spotkania z drużynami Górnik Łęczna oraz Lechia Gdansk. Kolejno natomiast Wisla Krakow podejmie Radomiak Radom. Następne mecze zagra z drużynami Widzew Łódź oraz Warta Poznań.

Mnóstwo kibiców śledzi starcia, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Interesujące piłkarskie zespoły oraz zawodnicy tacy jak przykładowo Kacper Tabis Mateusz Młyński nieraz zagwarantowały wyborowym sympatykom emocje zapadające w pamięć. Niesamowite walki między graczami okazują się nader zaciekłe, rzadko bywa koniec końców, że potyczki męczą. Zdarzają się przechodzące do historii asysty i gole, ostre sytuacje z faulem, które dodają niesamowite wrażenia z meczu. Zachęcamy, żeby być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań, śledzić mecze piłkarskie ligi Ekstraklasa oraz przeglądać każdego dnia wszelkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów piłkarskich. Uczestnictwo takich drużyn jak Jagiellonia oraz Wisla Krakow z ligi Ekstraklasa zapewnia wspaniałe emocje oraz sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie live tych wybitnych piłkarzy oraz ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion Miejski.