Na stadionie Stadion Miejski dnia 2023-03-11 19:00 miał miejsce mecz pomiędzy Jagiellonia i Gornik Zabrze: wynik 2-1

Dnia 2023-03-11 19:00 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się emocjonujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 24 pomiędzy Jagiellonia a Gornik Zabrze.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Jagiellonia oraz Gornik Zabrze zakończyła się 2-1. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-1.

Gole strzelali: Ł. Podolski 24' 0-1 D. Yokota Nené 27' 1-1 B. Wdowik Marc Gual 45' 2-1

Żółte kartki Jagiellonia: Michał Pazdan 62' Taras Romanczuk 66' Pawel Olszewski 88'

Żółte kartki Gornik Zabrze: Anthony van den Hurk 34' Erik Janža 42'

Czerwone kartki Gornik Zabrze:

Główny arbiter meczu to Tomasz Kwiatkowski, Poland. Pomagało mu 3 doświadczonych sędziów. W kolejnym meczu meczu Jagiellonia stanie naprzeciw Zaglebie Lubin, następne spotkania z drużynami Stal Mielec i Lechia Gdansk natomiast Gornik Zabrze zmierzy się z Wisla Plock. Następne mecze zagra z drużynami Piast Gliwice i Korona Kielce.

Liczna grupa fanów futbolu z zaangażowaniem śledzi interesujące potyczki, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Uzdolnione piłkarskie drużyny z ligi i zawodnicy jak Michał Pazdan Anthony van den Hurk niejednokrotnie zapewniły wspaniałym entuzjastom wrażenia z najwyższej półki. Zmagania pomiędzy graczami są bezkompromisowe, rzadko okazuje się, iż są to mecze statyczne. Natrafiamy na bezwzględne sytuacje z faulem, idealnie wyliczone asysty i sytuacje podbramkowe, które gwarantują pikanterii całemu widowisku. Dlatego też warto śledzić spotkania piłkarskiej wyjątkowej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i przeglądać zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów piłkarskich. Udział takich popularnych drużyn jak Jagiellonia oraz Gornik Zabrze z ligi Ekstraklasa zapewnia wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie live tych uzdolnionych piłkarzy oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadion Miejski.