Legia Warszawa - Jagiellonia, wynik spotkania 1-0

W dniu 2021-11-28 16:30 na stadionie Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego rozegrał się emocjonujący mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 16. Zmierzyły się Legia Warszawa i Jagiellonia.

Po pierwszej połowie spotkania między Legia Warszawa oraz Jagiellonia wynik wynosił 1-0. Końcowy wynik spotkania to 1-0.

Gole strzelali: M. Johansson 45' 1-0 M. Emreli

Żółte kartki Legia Warszawa: Luquinhas 71'

Żółte kartki Jagiellonia: Bojan Nastić 6' Tomas Prikryl 35' Taras Romanczuk 48'

Czerwone kartki Legia Warszawa:

Główny sędzia spotkania - Tomasz Musial, Poland. Pomagało mu trzech sędziów. W następnym spotkaniu drużyna Legia Warszawa stawi czoła Motor Lublin, następne spotkania z drużynami Cracovia Krakow i Spartak Moscow. Kolejno natomiast Jagiellonia zmierzy się z Górnik Łęczna. Następne mecze zagra z drużynami Lechia Gdansk i Raków Częstochowa.

Mnóstwo fanów śledzi ekscytujące potyczki w lidze Ekstraklasa. Utalentowane futbolowe zespoły z tej ligi i zawodnicy jak Luquinhas Bojan Nastić raz za razem zagwarantowały pierwszorzędnym entuzjastom wiele przeżyć. Wielokrotnie zdarzają się idealnie wyliczone asysty czy gole, bezlitosne sytuacje z faulem dodające niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Zmagania między piłkarzami są nader zażarte, bardzo rzadko bywa ostatecznie, iż widowiska nas męczą. Warto więc śledzić mecze futbolowe znakomitej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań i przeglądać codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań futbolowych. Legia Warszawa oraz Jagiellonia jak ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi natomiast oglądanie live tych wybitnych sportowców oraz widowiskowej walki między nimi na widowiskowym stadionie jak Stadion Miejski Legii Warszawa im. Marszałka Józefa Piłsudskiego.