Spotkanie Jagiellonia kontra Legia Warszawa dnia 2022-05-13 18:30 na stadionie Stadion Miejski - 2-2

Jagiellonia kontra Legia Warszawa 2-2.

Po pierwszej połowie meczu między Jagiellonia oraz Legia Warszawa wynik wynosił 0-0. Po 90 min. mecz zakończył się wynikiem 2-2.

Dnia 2022-05-13 18:30 na stadionie Stadion Miejski odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 33 pomiędzy Jagiellonia a Legia Warszawa.

Gole strzelali: Israel Puerto 48' 1-0 M. Pazdan T. Pekhart 70' 1-1 B. Slisz Jesús Imaz 76' 2-1 M. Pazdan 85' 2-2

Żółte kartki Jagiellonia: Bogdan Țîru 45' Jesús Imaz 75'

Żółte kartki Legia Warszawa: Mateusz Hołownia 45' Jurgen Çelhaka 56' Josué 75' Igor Kharatin 82'

Czerwone kartki Legia Warszawa:

Sędzią głównym tego spotkania był Szymon Marciniak, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Jagiellonia stanie naprzeciw Górnik Łęczna, następne spotkania z drużynami Cracovia Krakow i natomiast Legia Warszawa z . Następne mecze zagra z drużynami i .

W dobie dzisiejszych czasów wielu kibiców śledzi interesujące poczynania, które startują w lidze Ekstraklasa. Ciekawe drużyny futbolowe z tejże ligi i zawodnicy tacy jak między innymi Bogdan Țîru Mateusz Hołownia nader często zagwarantowały fantastycznym entuzjastom futbolu emocje sięgające zenitu. Stale natrafiamy na idealne bramki czy asysty, bezwzględne sytuacje na faul kończące się wielokrotnie żółtym kartonikiem dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska piłkarskiego. Zmagania między piłkarzami ligowymi są bardzo zagorzałe, nie często zdarza się koniec końców, iż mecze nie są interesujące. Dlatego więc warto być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach oraz oglądać mecze futbolowe znanej ligi Ekstraklasa i śledzić wszystkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących meczów piłkarskich. Udział takich zespołów jak Jagiellonia oraz Legia Warszawa w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja na najwyższym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych uzdolnionych sportowców oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Stadion Miejski.