Spotkanie Jagiellonia - Cracovia Krakow na stadionie Stadion Miejski - 1-1

W dniu 2023-05-20 13:00 na stadionie Stadion Miejski odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 33. Na przeciw siebie stanęły Jagiellonia i Cracovia Krakow.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Jagiellonia a Cracovia Krakow wynik to 1-0. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-1.

Gole strzelali: Jesús Imaz 14' 1-0 Israel Puerto T. Romanczuk 58' 1-1

Żółte kartki Jagiellonia: Michał Pazdan 65'

Żółte kartki Cracovia Krakow: Arttu Hoskonen 82'

Czerwone kartki Cracovia Krakow:

Główny arbiter spotkania - Karol Arys, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym meczu meczu Jagiellonia zmierzy się już z Lech Poznan, następne spotkania z drużynami Wisla Plock i natomiast Cracovia Krakow z . Następne mecze zagra z drużynami i .

Bardzo często wierni kibice śledzą interesujące potyczki w lidze Ekstraklasa. Fascynujące drużyny futbolowe z tej ligi i piłkarze tacy jak między innymi Michał Pazdan Arttu Hoskonen częstokroć zagwarantowały wyśmienitym kibicom wiele niezapomnianych emocji. Ustawicznie zdarzają się nieprzepisowe sytuacje na faul, niezwykłe sytuacje podbramkowe czy asysty gwarantujące niesamowite wrażenia z meczu. Interesujące zmagania pomiędzy zawodnikami okazują się zażarte, nie często bywa ostatecznie, iż są to potyczki drętwe. Dlatego też warto przeglądać zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych oraz oglądać widowiska piłkarskie pasjonującej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów. Udział takich zespołów jak Jagiellonia oraz Cracovia Krakow z ligi Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 na świecie. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz widowiskowej walki pomiędzy nimi na wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski.