Mecz Nieciecza - Jagiellonia zakończony wynikiem 2-1

Nieciecza - Jagiellonia 2-1.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Nieciecza a Jagiellonia zakończyła się 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-1.

Dnia 2022-02-04 17:00 na obiekcie sportowym Stadion Termaliki Bruk-Bet Nieciecza rozegrał się interesujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 20. Na przeciw siebie stanęły Nieciecza i Jagiellonia.

Gole strzelali: P. Wlazło 44' 1-0 W. Biedrzycki 50' 2-0 P. Mystkowski 70' 2-1 B. Bida

Żółte kartki Nieciecza: Michal Bezpalec 67' Sebastian Bonecki 79' Marcin Grabowski 90'

Żółte kartki Jagiellonia: Bartlomiej Wdowik 13' Martin Pospisil 38' Miłosz Matysik 45' Zlatan Alomerović 48' Fedor Černych 86' Taras Romanczuk 90'

Czerwone kartki Nieciecza:

Główny arbiter spotkania to Krzysztof Jakubik, Poland. Asystowało mu 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu drużyna Nieciecza stawi czoła Lech Poznan, następne spotkania z drużynami Legia Warszawa i Cracovia Krakow. Kolejno natomiast Jagiellonia zmierzy się z Gornik Zabrze. Następne mecze zagra z drużynami Cracovia Krakow i Warta Poznań.

Liczna grupa kibiców śledzi potyczki, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Fascynujące piłkarskie zespoły i zawodnicy jak Michal Bezpalec Bartlomiej Wdowik nieraz zagwarantowały kapitalnym entuzjastom piłki nożnej wrażenia z najwyższej półki. Obserwujemy brutalne sytuacje na faul, spektakularne asysty i sytuacje podbramkowe, które gwarantują dreszcz emocji z oglądanego widowiska. Walki pomiędzy zawodnikami z ligi bywają nader bezkompromisowe, rzadko bywa jednoznacznie, iż są to widowiska mało interesujące. Gorąco zachęcamy każdego z fanów futbolu, żeby być na bieżąco z najnowszymi wynikami zgrupowań oraz oglądać widowiska piłkarskie popularnej ligi Ekstraklasa i śledzić każdego dnia zapowiedzi nadchodzących ligowych zmagań futbolowych. Uczestnictwo takich legendarnych drużyn jak Nieciecza oraz Jagiellonia z ligi Ekstraklasa gwarantuje wspaniałe wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych utalentowanych sportowców oraz ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion Termaliki Bruk-Bet Nieciecza.