Mecz Jagiellonia - Piast Gliwice, wynik 3-3

Dnia 2021-10-30 18:00 na stadionie Stadion Miejski rozegrał się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 13 pomiędzy Jagiellonia a Piast Gliwice.

Pierwsza połowa meczu pomiędzy Jagiellonia a Piast Gliwice zakończyła się 0-2. Końcowy wynik meczu to 3-3.

Gole strzelali: A. Pyrka 22' 0-1 Alberto Toril D. Kądzior 41' 0-2 F. Černych 51' 1-2 Jesús Imaz 63' 2-2 M. Żyro M. Chrapek 83' 2-3 A. Katranis B. Bida 90' 3-3 F. Černych

Żółte kartki Jagiellonia: Błażej Augustyn 20' Fedor Černych 29' Martin Pospisil 67' Błażej Augustyn 89'

Żółte kartki Piast Gliwice: Damian Kądzior 87' František Plach 90'

Czerwone kartki Jagiellonia: Błażej Augustyn 89'

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Sędzią głównym tego spotkania był Tomasz Musial, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Jagiellonia stanie naprzeciw Slask Wroclaw, następne spotkania z drużynami Wisla Krakow oraz Legia Warszawa natomiast Piast Gliwice zmierzy się z Warta Poznań. Następne mecze zagra z drużynami Lech Poznan oraz Nieciecza.

Coraz częściej wierni fani futbolu z dużym entuzjazmem śledzą starcia, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Interesujące piłkarskie drużyny z tej ligi oraz zawodnicy jak Błażej Augustyn Damian Kądzior bardzo często zagwarantowały wyborowym kibicom wiele przeżyć. Potyczki pomiędzy graczami z ligi zdarzają się zagorzałe, nie często zdarza się, iż są to spotkania usypiające. Nieustannie zdarzają się idealne asysty czy sytuacje podbramkowe, bezwzględne faule zakończone czerwonym kartonikiem zapewniające wspaniałe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Z tego względu warto przeglądać wszelkie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek futbolowych, być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań oraz przeglądać spotkania piłkarskie wyjątkowej ligi Ekstraklasa. Jagiellonia oraz Piast Gliwice i ich udział w Ekstraklasa gwarantuje super emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Stadion Miejski.