Jagiellonia kontra Pogon Szczecin, wynik spotkania: 2-0

Jagiellonia kontra Pogon Szczecin zakończony wynikiem 2-0.

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Jagiellonia a Pogon Szczecin zakończyła się wynikiem 0-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

W dniu 2023-02-11 19:00 na stadionie Stadion Miejski odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 20 pomiędzy Jagiellonia a Pogon Szczecin.

Gole strzelali: Tomasz Kupisz 58' 1-0 Bartłomiej Wdowik Jesús Imaz 78' 2-0 Jakub Lewicki

Żółte kartki Jagiellonia: Nené 26' Maciej Bortniczuk 38' Taras Romanczuk 75'

Żółte kartki Pogon Szczecin: Marcel Wedrychowski 45' Vahan Bichakhchyan 86'

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Główny sędzia spotkania - Szymon Marciniak, Poland. Pomagało mu 3 utalentowanych sędziów. W kolejnym meczu Jagiellonia zmierzy się już z Radomiak Radom, następne spotkania z drużynami Raków Częstochowa oraz Miedz Legnica natomiast Pogon Szczecin z Warta Poznań. Następne mecze zagra z drużynami Wisla Plock oraz Raków Częstochowa.

Dzisiaj mnóstwo kibiców śledzi niezwykle ciekawe potyczki w lidze Ekstraklasa. Interesujące drużyny futbolowe z ligi oraz piłkarze tacy jak między innymi Nené Marcel Wedrychowski często zapewniły swoim fanom wrażenia zapadające w pamięć. Przyciągające uwagę zmagania pomiędzy piłkarzami ligowymi są nader zagorzałe, nie często okazuje się, że są to mecze statyczne. Wielokrotnie natrafiamy na efektowne asysty i bramki, nieprzepisowe faule dodające wspaniałe przeżycia oraz przyjemność z meczu. Dlatego więc warto śledzić wszystkie zapowiedzi przyszłych zmagań piłkarskich oraz śledzić spotkania piłkarskiej znanej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach. Jagiellonia oraz Pogon Szczecin i ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłka nożna to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Ponadto adrenalinę podnosi zobaczenie na żywo tych doświadczonych sportowców oraz ich zmagań na widowiskowym stadionie jak Stadion Miejski.