Jagiellonia vs Piast Gliwice, wynik spotkania: 2-0

Pierwsza połowa spotkania pomiędzy Jagiellonia a Piast Gliwice zakończyła się wynikiem 1-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

Dnia 2022-07-16 15:30 na stadionie Stadion Miejski odbył się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki - 1 pomiędzy Jagiellonia a Piast Gliwice.

Gole strzelali: Jesús Imaz 29' 1-0 A. Trubeha M. Kowalski 90' 2-0 Marc Gual

Żółte kartki Jagiellonia: Jesús Imaz 70' Martin Pospisil 74' Marc Gual 75' Bogdan Țîru 86'

Żółte kartki Piast Gliwice: Michał Chrapek 18' Tomáš Huk 58' Michael Ameyaw 84'

Czerwone kartki Piast Gliwice:

Sędzią głównym tego spotkania był Daniel Stefanski, Poland. Pomagało mu trzech sędziów. W kolejnym meczu Jagiellonia zmierzy się już z Pogon Szczecin, następne spotkania z drużynami Radomiak Radom i Raków Częstochowa. Kolejno natomiast Piast Gliwice z Zaglebie Lubin. Następne mecze zagra z drużynami Legia Warszawa i Cracovia Krakow.

Oddani fani futbolu z dużym zaangażowaniem śledzą interesujące potyczki ligi Ekstraklasa. Mocne futbolowe drużyny i piłkarze jak Jesús Imaz Michał Chrapek systematycznie zapewniają wspaniałym fanom wrażenia zapadające w pamięć. Nieprzerwanie obserwujemy spektakularne asysty czy bramki, bezlitosne faule kończące się czerwoną kartką zapewniające niesamowite przeżycia z meczu. Walki pomiędzy piłkarzami okazują się bezkompromisowe, nie często zdarza się, że zmagania przynudzają. To też warto śledzić zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich,przeglądać mecze futbolowe emocjonującej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najświeższymi wynikami spotkań. Udział takich drużyn jak Jagiellonia oraz Piast Gliwice w lidze Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, że piłkarstwo to dyscyplina sportowa nr 1 w każdym kraju. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz spektakularnej walki pomiędzy nimi na pamiętnym stadionie, Stadion Miejski.