Na stadionie Miejski Stadion Piłkarski Raków miał miejsce mecz Raków Częstochowa kontra Jagiellonia zakończony wynikiem 2-2

Raków Częstochowa kontra Jagiellonia 2-2. W dniu 2022-08-14 15:30 na obiekcie sportowym Miejski Stadion Piłkarski Raków odbył się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 5 pomiędzy Raków Częstochowa a Jagiellonia.

Pierwsza połowa meczu między Raków Częstochowa oraz Jagiellonia zakończyła się 2-0. Końcowy wynik spotkania to 2-2.

Gole strzelali: B. Nowak 3' 1-0 F. Piasecki B. Nastić 10' 2-0 Nené 63' 2-1 B. Nastić Jesús Imaz 85' 2-2 Marc Gual

Żółte kartki Raków Częstochowa: Bogdan Racovitan 74' Zoran Arsenić 82'

Żółte kartki Jagiellonia: Taras Romanczuk 40' Tomas Prikryl 75' Bogdan Țîru 75' Nené 79' Marc Gual 88' Zlatan Alomerović 90'

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Główny sędzia spotkania to Damian Sylwestrzak, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym spotkaniu Raków Częstochowa zmierzy się już z Slavia Praha, następne spotkania z drużynami Slavia Praha oraz Slask Wroclaw. Kolejno natomiast Jagiellonia podejmie Miedz Legnica. Następne mecze zagra z drużynami Gornik Zabrze oraz Odra Opole.

Coraz częściej liczna grupa fanów piłki nożnej śledzi fascynujące starcia w lidze Ekstraklasa. Złożone z uzdolnionych obrońców oraz napastników futbolowe zespoły z ligi oraz zawodnicy tacy jak Bogdan Racovitan Taras Romanczuk nieprzerwanie gwarantują wyborowym sympatykom wiele niesamowitych przeżyć. Systematycznie obserwujemy efektowne bramki i asysty, brutalne sytuacje z faulem, które zapewniają wspaniałe wrażenia z meczu. Zmagania między drużynami futbolowymi bywają zaciekłe, nie często zdarza się, iż spotkania męczą kibica. Z tego względu warto przeglądać spotkania piłkarskiej lubianej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najświeższymi wynikami zgrupowań oraz przeglądać każdego dnia wszystkie zapowiedzi nadchodzących potyczek futbolowych. Uczestnictwo takich lubianych zespołów jak Raków Częstochowa oraz Jagiellonia z ligi Ekstraklasa zapewnia super wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Co więcej adrenalinę podnosi zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na znamienitym stadionie, Miejski Stadion Piłkarski Raków.