Mecz Radomiak Radom - Jagiellonia zakończony wynikiem 0-0 dnia 2023-02-20 18:00

Radomiak Radom - Jagiellonia, wynik 0-0. Dnia 2023-02-20 18:00 na stadionie Stadion Lekkoatletyczno-Piłkarski im. Marszałka Józefa Piłsudskiego odbył się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 21. Na przeciw siebie stanęły Radomiak Radom i Jagiellonia.

Pierwsza część spotkania między Radomiak Radom oraz Jagiellonia zakończyła się 0-0. Końcowy wynik meczu to 0-0.

Gole strzelali:

Żółte kartki Radomiak Radom: Leonardo Rocha 34' Roberto Alves 84'

Żółte kartki Jagiellonia: Mateusz Skrzypczak 13' Tomas Prikryl 90'

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Sędzią głównym tego spotkania był Jaroslaw Przybyl, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W kolejnym spotkaniu Radomiak Radom stawi czoła Zaglebie Lubin, następne spotkania z drużynami Korona Kielce i Legia Warszawa a Jagiellonia z Miedz Legnica. Następne mecze zagra z drużynami Gornik Zabrze i Zaglebie Lubin.

Bardzo często mnóstwo kibiców z dużym zapałem śledzi poczynania, które tyczą się ligi Ekstraklasa. Uzdolnione futbolowe zespoły z tej ligi i zawodnicy jak Leonardo Rocha Mateusz Skrzypczak nieustannie zapewniają kapitalnym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Zdarzają się nieczyste sytuacje na faul kończące się czerwoną kartką, idealne sytuacje podbramkowe oraz asysty, które dodają dreszczyk emocji z oglądanego widowiska sportowego. Zmagania między drużynami ligowymi bywają niezwykle bezkompromisowe, niezwykle rzadko bywa ostatecznie, iż są to spotkania nużące. Zachęcamy każdego kibica, żeby przeglądać wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabelach i śledzić codziennie wszelkie zapowiedzi nadchodzących emocjonujących potyczek piłkarskich. Uczestnictwo takich lubianych drużyn jak Radomiak Radom oraz Jagiellonia z ligi Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż futbol to dyscyplina sportowa numer jeden na świecie. Co więcej adrenalinę podnosi oglądanie "live" tych wybitnych sportowców oraz spektakularnej walki między nimi na widowiskowym stadionie, Stadion Lekkoatletyczno-Piłkarski im. Marszałka Józefa Piłsudskiego.