Radomiak Radom kontra Jagiellonia, wynik meczu 2-2

Radomiak Radom kontra Jagiellonia zakończony wynikiem 2-2.

Po pierwszej połowie spotkania między Radomiak Radom oraz Jagiellonia wynik to 1-0. Ostatecznie mecz piłkarski zakończył się wynikiem 2-2.

W dniu 2022-04-11 16:00 na obiekcie sportowym Stadion Radomiaka Radom odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 28 pomiędzy Radomiak Radom a Jagiellonia.

Gole strzelali: D. Abramowicz 44' 1-0 K. Angielski 60' 2-0 Maurides Diego Carioca 62' 2-1 B. Wdowik Marc Gual 67' 2-2 M. Matysik

Żółte kartki Radomiak Radom:

Żółte kartki Jagiellonia: Taras Romanczuk 49' Michał Pazdan 50'

Czerwone kartki Radomiak Radom:

Główny sędzia meczu to Tomasz Musial, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Radomiak Radom stanie naprzeciw Cracovia Krakow, następne spotkania z drużynami Gornik Zabrze oraz Zaglebie Lubin. Kolejno natomiast Jagiellonia z Piast Gliwice. Następne mecze zagra z drużynami Slask Wroclaw oraz Wisla Krakow.

Mnóstwo fanów śledzi niezwykle interesujące potyczki, które startują w lidze Ekstraklasa. Utalentowane futbolowe zespoły z ligi oraz piłkarze tacy jak Taras Romanczuk częstokroć zaserwowały fantastycznym sympatykom wrażenia zapadające w pamięć. Potyczki między graczami bywają niezwykle zażarte, nie często okazuje się definitywnie, iż są to mecze nużące. Nieprzerwanie zdarzają się wspaniałe bramki i asysty, bezlitosne sytuacje z faulem zakończone żółtym kartonikiem, które dodają niesamowite przeżycia oraz przyjemność z meczu. Warto więc śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych emocjonujących potyczek piłkarskich orazśledzić mecze futbolowe lubianej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli. Radomiak Radom oraz Jagiellonia jak ich udział w Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer jeden w każdym kraju w sercach kibiców. Adrenalinę podnosi natomiast zobaczenie "live" tych wszechstronnych piłkarzy oraz widowiskowej walki między nimi na wyjątkowym stadionie jak Stadion Radomiaka Radom.