Mecz Jagiellonia vs Pogon Szczecin, wynik końcowy 1-2

Dnia 2022-04-16 15:30 na stadionie Stadion Miejski odbył się mecz ligi Ekstraklasa kolejki 29 pomiędzy Jagiellonia a Pogon Szczecin.

Pierwsza część spotkania między Jagiellonia a Pogon Szczecin zakończyła się wynikiem 1-1. Ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-2.

Gole strzelali: Diego Carioca 25' 1-0 B. Nastić K. Grosicki 34' 1-1 Jean Carlos K. Drygas 73' 1-2 K. Grosicki

Żółte kartki Jagiellonia: Martin Pospisil 51' Karol Struski 58' Bogdan Țîru 61' Patryk Czerech 82' Przemysław Mystkowski 90' Marc Gual 90'

Żółte kartki Pogon Szczecin: Damian Dąbrowski 68' Mariusz Fornalczyk 83'

Czerwone kartki Pogon Szczecin:

Główny arbiter spotkania - Damian Kos, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Jagiellonia zmierzy się już z Piast Gliwice, następne spotkania z drużynami Slask Wroclaw i Wisla Krakow a Pogon Szczecin zmierzy się z Raków Częstochowa. Następne mecze zagra z drużynami Legia Warszawa i Slask Wroclaw.

Dzisiaj liczni kibice śledzą poczynania, które odbywają się w lidze Ekstraklasa. Utalentowane futbolowe drużyny z ligi i zawodnicy tacy jak Martin Pospisil Damian Dąbrowski stale gwarantują wyśmienitym entuzjastom emocje sięgające zenitu. Wielokrotnie trafiamy na bezlitosne faule, wspaniałe sytuacje podbramkowe oraz asysty gwarantujące wyjątkowe wrażenia z meczu. Cieszące oko walki między piłkarzami są zajadłe, bardzo rzadko okazuje się, że są to zmagania nudne. Zachęcamy każdego fana, żeby oglądać mecze futbolowe wyjątkowej ligi Ekstraklasa, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i śledzić zapowiedzi przyszłych emocjonujących zmagań futbolowych. Jagiellonia oraz Pogon Szczecin i ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, że futbol to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie na żywo tych wszechstronnych sportowców oraz ich zmagań na pamiętnym stadionie, Stadion Miejski.