Dnia 2022-03-19 19:00 odbył się mecz Lech Poznan kontra Jagiellonia zakończony wynikiem 3-0

Dnia 2022-03-19 19:00 na stadionie Stadion Poznań rozegrał się mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 26. Zmierzyły się Lech Poznan i Jagiellonia.

Po pierwszej połowie spotkania pomiędzy Lech Poznan i Jagiellonia wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 3-0.

Gole strzelali: M. Ishak 47' 1-0 J. Karlström João Amaral 53' 2-0 J. Kamiński D. Kownacki 72' 3-0 João Amaral

Żółte kartki Lech Poznan: Filip Marchwiński 80'

Żółte kartki Jagiellonia: Taras Romanczuk 56' Miłosz Matysik 79'

Czerwone kartki Lech Poznan:

Główny sędzia spotkania to Pawel Raczkowski, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W następnym spotkaniu Lech Poznan stawi czoła Slask Wroclaw, następne spotkania z drużynami Olimpia Grudziądz i Legia Warszawa. Kolejno natomiast Jagiellonia z Zaglebie Lubin. Następne mecze zagra z drużynami Radomiak Radom i Pogon Szczecin.

Coraz częściej wielu fanów piłki nożnej śledzi pasjonujące starcia ligi Ekstraklasa. Interesujące piłkarskie zespoły z tej ligi i piłkarze tacy jak Filip Marchwiński Taras Romanczuk nieustannie gwarantują kapitalnym miłośnikom wrażenia sięgające zenitu. Zmagania pomiędzy zawodnikami ligowymi bywają bardzo zajadłe, nie często okazuje się, iż spotkania nudzą kibica. Trafiamy na ostre sytuacje z faulem, spektakularne gole i asysty dodające niesamowitych emocji z oglądanego meczu. Z tego względu warto śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych ligowych potyczek piłkarskich, być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów i przeglądać wydarzenia piłkarskiej lubianej ligi Ekstraklasa. Lech Poznan i Jagiellonia i ich udział w lidze Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia i sprawia, iż piłka nożna to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych doświadczonych piłkarzy i ich zmagań na wspaniałym stadionie, Stadion Poznań.