Jagiellonia kontra Wisla Plock, wynik spotkania 0-1

Po pierwszej połowie meczu między Jagiellonia i Wisla Plock wynik to 0-1. Końcowy wynik meczu to 0-1.

W dniu 2022-03-13 11:30 na obiekcie sportowym Stadion Miejski rozegrał się mecz piłkarski ligi Ekstraklasa kolejki 25 pomiędzy Jagiellonia a Wisla Plock.

Gole strzelali: Marko Kolar 5' 0-1 Kristián Vallo

Żółte kartki Jagiellonia: Michał Pazdan 26'

Żółte kartki Wisla Plock: Anton Krivotsyuk 48'

Czerwone kartki Wisla Plock:

Sędzią głównym tego spotkania był Tomasz Musial, Poland. Do pomocy miał trzech sędziów. W następnym meczu drużyna Jagiellonia zmierzy się już z Lech Poznan, następne spotkania z drużynami Zaglebie Lubin i Radomiak Radom natomiast Wisla Plock podejmie Slask Wroclaw. Następne mecze zagra z drużynami Gornik Zabrze i Pogon Szczecin.

Bardzo często fani z zapałem śledzą pasjonujące potyczki, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Mocne zespoły futbolowe i piłkarze jak Michał Pazdan Anton Krivotsyuk stale serwują pierwszorzędnym kibicom mnóstwo wrażeń. Systematycznie obserwujemy efektowne sytuacje podbramkowe czy asysty, ostre sytuacje z faulem, które gwarantują dreszczyk emocji z oglądanego meczu. Przyciągające uwagę walki między drużynami ligowymi bywają nieustępliwe, bardzo rzadko bywa, że potyczki przynudzają. Warto więc być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów, śledzić mecze futbolowe lubianej ligi Ekstraklasa i śledzić codziennie zapowiedzi przyszłych ligowych zmagań futbolowych. Jagiellonia i Wisla Plock i ich udział w Ekstraklasa zapewnia super wrażenia i sprawia, że piłkarstwo to rywalizacja na najwyższym światowym poziomie. Ponadto adrenalinę podnosi oglądanie na żywo tych doświadczonych piłkarzy i spektakularnej walki między nimi na tak wspaniałym stadionie jak Stadion Miejski.