Mecz Zaglebie Lubin vs Jagiellonia zakończony wynikiem 1-1 na stadionie Stadion Zagłębia Lubin dnia 2022-09-04 10:30

Pierwsza połowa meczu między Zaglebie Lubin a Jagiellonia zakończyła się 0-0. Końcowy wynik spotkania to 1-1.

W dniu 2022-09-04 10:30 na obiekcie sportowym Stadion Zagłębia Lubin odbył się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 8 pomiędzy Zaglebie Lubin a Jagiellonia.

Gole strzelali: Tomasz Makowski 59' 1-0 Guram Giorbelidze Maciej Bortniczuk 85' 1-1 Nené

Żółte kartki Zaglebie Lubin:

Żółte kartki Jagiellonia:

Czerwone kartki Zaglebie Lubin:

Sędzią głównym tego spotkania był Tomasz Musial, Poland. Do pomocy miał 3 sędziów. W kolejnym spotkaniu Zaglebie Lubin stawi czoła Warta Poznań, następne spotkania z drużynami Wisla Plock oraz Gornik Zabrze. Kolejno natomiast Jagiellonia zmierzy się z Stal Mielec. Następne mecze zagra z drużynami Lechia Gdansk oraz Korona Kielce.

Kibice z dużym zapałem śledzą interesujące potyczki w lidze Ekstraklasa. Fascynujące futbolowe zespoły z tej ligi oraz zawodnicy tacy jak przykładowo wielokrotnie zaserwowały własnym sympatykom mnóstwo emocji. Potyczki między zawodnikami ligowymi bywają bardzo zaciekłe, rzadko okazuje się, że są to mecze usypiające. Trafiamy na efektowne sytuacje podbramkowe i asysty, bezlitosne sytuacje z faulem kończące się żółtym kartonikiem, które dodają wspaniałe wrażenia z meczu. Dlatego też warto przeglądać każdego dnia zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych iśledzić wydarzenia piłkarskiej popularnej ligi Ekstraklasa oraz być na bieżąco z najnowszymi wynikami w tabelach. Udział takich zespołów jak Zaglebie Lubin i Jagiellonia w lidze Ekstraklasa gwarantuje super emocje i sprawia, że piłka nożna to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę może podnieść natomiast zobaczenie "live" tych wybitnych piłkarzy i ich zmagań na widowiskowym stadionie, Stadion Zagłębia Lubin.