Mecz Jagiellonia kontra Korona Kielce na stadionie Stadion Miejski - 4-1

Jagiellonia kontra Korona Kielce wynik 4-1.

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Jagiellonia i Korona Kielce wynik to 1-1. Końcowy wynik spotkania to 4-1.

Dnia 2022-10-02 13:00 na stadionie Stadion Miejski odbył się znakomity mecz ligi Ekstraklasa kolejki 11 pomiędzy Jagiellonia a Korona Kielce.

Gole strzelali: Tomas Prikryl 31' 1-0 Jakub Łukowski 35' 1-1 Yevgeni Shikavka Marc Gual 52' 2-1 Fedor Černych 62' 3-1 Jesús Imaz 85' 4-1 Marc Gual

Żółte kartki Jagiellonia: Israel Puerto 32' Zlatan Alomerović 45'

Żółte kartki Korona Kielce: Adrian Danek 32' Jacek Podgórski 60'

Czerwone kartki Jagiellonia:

Czerwone kartki Korona Kielce:

Główny arbiter spotkania - Bartosz Frankowski, Poland. Pomagało mu trzech doświadczonych sędziów. W następnym spotkaniu Jagiellonia zmierzy się już z Wisla Plock, następne spotkania z drużynami Warta Poznań i Lechia Zielona Góra. Kolejno natomiast Korona Kielce z Zaglebie Lubin. Następne mecze zagra z drużynami Stal Mielec i Górnik Łęczna.

Coraz częściej kibice z dużym entuzjazmem śledzą bardzo interesujące poczynania ligi Ekstraklasa. Uzdolnione piłkarskie drużyny i piłkarze tacy jak Israel Puerto Adrian Danek raz za razem zagwarantowały pierwszorzędnym miłośnikom mnóstwo wrażeń. Zmagania pomiędzy zawodnikami z ligi zdarzają się zagorzałe, bardzo rzadko zdarza się, iż są to potyczki statyczne. Zdarzają się efektowne sytuacje podbramkowe i asysty, bezwzględne sytuacje na faul kończące się wielokrotnie pokazaniem czerwonej kartki dodające niezapomnianych wrażeń z widowiska sportowego. Zachęcamy, aby przeglądać wszystkie zapowiedzi nadchodzących wspaniałych meczów futbolowych iśledzić mecze piłkarskie znanej ligi Ekstraklasa i być na bieżąco z najnowszymi wynikami meczów. Jagiellonia i Korona Kielce i ich udział w Ekstraklasa gwarantuje niezapomniane wrażenia i sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja najwyższej klasy. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie live tych wybitnych sportowców i ich zmagań na wyjątkowym stadionie jak Stadion Miejski.