Jagiellonia - Raków Częstochowa, wynik spotkania - 1-2

Po pierwszej połowie meczu piłkarskiego pomiędzy Jagiellonia a Raków Częstochowa wynik wynosił 1-1. Po 90 min. mecz piłkarski zakończył się wynikiem 1-2.

Dnia 2023-02-24 17:00 na stadionie Stadion Miejski odbył się emocjonujący mecz futbolowy ligi Ekstraklasa kolejki 22 pomiędzy Jagiellonia a Raków Częstochowa.

Gole strzelali: Jesús Imaz 3' 1-0 M. Matysik Jean Carlos 38' 1-1 Ivi López T. Petrášek 75' 1-2 P. Kun

Żółte kartki Jagiellonia: Taras Romanczuk 29'

Żółte kartki Raków Częstochowa: Patryk Kun 43' Gustav Berggren 85'

Czerwone kartki Raków Częstochowa:

Główny arbiter spotkania - Pawel Raczkowski, Poland. Asystowało mu 3 sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Jagiellonia zmierzy się już z Miedz Legnica, następne spotkania z drużynami Gornik Zabrze i Zaglebie Lubin. Kolejno natomiast Raków Częstochowa zmierzy się z Motor Lublin. Następne mecze zagra z drużynami Pogon Szczecin i Slask Wroclaw.

Dzisiaj liczni kibice śledzą poczynania, które dotyczą ligi Ekstraklasa. Ciekawe piłkarskie zespoły i piłkarze jak Taras Romanczuk Patryk Kun niejednokrotnie zagwarantowały wspaniałym entuzjastom futbolu mnóstwo wspaniałych emocji. Nieustannie zdarzają się nieprzepisowe faule kończące się niejednokrotnie pokazaniem czerwonego kartonika, przepiękne asysty i bramki, które zapewniają niezapomnianych wrażeń z widowiska. Zmagania pomiędzy graczami zdarzają się zagorzałe, rzadko bywa, iż są to potyczki drętwe. Zachęcamy każdego fana futbolu, aby być na bieżąco z najświeższymi wynikami meczów oraz śledzić mecze piłkarskie profesjonalnej ligi Ekstraklasa i przeglądać każdego dnia zapowiedzi przyszłych meczów piłkarskich. Jagiellonia oraz Raków Częstochowa i ich udział w lidze Ekstraklasa zapewnia niezapomniane emocje oraz sprawia, iż piłkarstwo to dyscyplina sportowa numer 1 w każdym kraju. Adrenalinę może podnieść dodatkowo oglądanie live tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na historycznym stadionie, Stadion Miejski.