Warta Poznań vs Jagiellonia, wynik meczu: 2-0

Warta Poznań vs Jagiellonia 2-0.

Po pierwszej połowie spotkania między Warta Poznań a Jagiellonia wynik to 0-0. Końcowy wynik spotkania to 2-0.

W dniu 2022-10-15 15:30 na stadionie Stadion Groclinu Dyskobolii odbył się interesujący mecz ligi Ekstraklasa kolejki 13 pomiędzy Warta Poznań a Jagiellonia.

Gole strzelali: D. Stavropoulos 64' 1-0 J. Grzesik M. Żurawski 90' 2-0 A. Zreľák

Żółte kartki Warta Poznań: Enis Destan 31' Jan Grzesik 42' Dawid Szymonowicz 49'

Żółte kartki Jagiellonia: Bogdan Țîru 80' Fedor Černych 85'

Czerwone kartki Warta Poznań:

Główny arbiter spotkania to Malec Pawel, Poland. Asystowało mu 3 doświadczonych sędziów. W następnym meczu meczu drużyna Warta Poznań zmierzy się już z Sandecja Nowy Sącz, następne spotkania z drużynami Gornik Zabrze oraz Radomiak Radom. Kolejno natomiast Jagiellonia podejmie Slask Wroclaw. Następne mecze zagra z drużynami Legia Warszawa oraz Cracovia Krakow.

Coraz częściej zauważamy, iż mnóstwo fanów futbolu śledzi starcia, które mają miejsce w lidze Ekstraklasa. Fascynujące drużyny piłkarskie z tejże ligi oraz piłkarze tacy jak przykładowo Enis Destan Bogdan Țîru systematycznie sprawiają wspaniałym kibicom wiele przeżyć. Obserwujemy widowiskowe gole oraz asysty, nieprzepisowe faule zapewniające dreszcz emocji z oglądanego meczu. Wspaniałe potyczki między graczami z ligi są nader zaciekłe, bardzo rzadko zdarza się, iż widowiska nie są warte uwagi. To też warto śledzić każdego dnia zapowiedzi przyszłych meczów futbolowych oraz być na bieżąco z najświeższymi wynikami w tabeli oraz przeglądać mecze piłkarskie popularnej ligi Ekstraklasa. Uczestnictwo takich zespołów jak Warta Poznań oraz Jagiellonia w lidze Ekstraklasa gwarantuje super wrażenia oraz sprawia, iż piłkarstwo to rywalizacja na światowym poziomie. Adrenalinę podnosi dodatkowo zobaczenie na żywo tych utalentowanych piłkarzy oraz ich zmagań na tak wspaniałym stadionie, Stadion Groclinu Dyskobolii.